Nikdy vás nebudú brať vážne. 3 znamenia, s ktorými vo vzťahu len strácate čas

Hyriaková Kristína

Foto: pexels

Niekto jednoducho nevie, čo je pre neho to najlepšie. Druhí ľudia zase často rozmýšľajú nad tým, prečo by sa mali zachovať tak a inak. Ale niektoré zase pochybujú nielen sami o sebe, ale aj o tom či si ich niekto zaslúži.

Článok pokračuje pod videom ↓

Potom je tu však druhá skupina ľudí. To sú tí, ktorí si zase myslia, že už vo svojom živote dosiahli všetko a teraz si môžu robiť, čo sa im zachce. Nebýva to pravidlom, ale väčšinou to bývajú práve ľudia, ktorí majú problémy so správaním vo vzťahu. Môžete im ich to však naučiť, ak vám to za to stojí. A ak nie, vo vašom živote už určite nemajú miesto. Ktoré znamenia zverokruhu k tomu majú sklony?

Foto: unsplash

Vodnár

Ťažko povedať, prečo je Vodnár často veľmi zle naladený a nevie, ako by sa mal správať, keď je vo vzťahu. Výhodou je, že si veľmi dobre uvedomujú, čo doma majú. Takže aj sami uznajú, že sa občas nevedia správať a občas im to proste nejde tak, ako by si sami predstavovali. Nakoniec však aj tak viete, že buď s ním budete a zmierite sa s tým, alebo si poviete, že si vás nezaslúži a pôjdete ďalej. Rozhodnúť sa však musíte vy sami.

Foto: unsplash

Blíženci

Blíženec je neuveriteľne vratké znamenie, preto s ním len málokto dokáže skutočne vydržať. Sú stále niekde inde a stále majú pocit, že by mali niekam ísť, niečo robiť a nejako sa hýbať. Jasné, tento pocit ich ovládne aspoň raz do týždňa a sú schopní aj celé dni preležať pred seriálmi, no ich nálady sú ako na hojdačke a prejavuje sa to aj v tom, ako sa správajú k partnerovi. Chcú sa kontrolovať, no občas im to až tak nejde.

Foto: unsplash

Rak

Rozhádzaný Rak vie o náladavosti svoje, a to sa prejavuje aj pri partnerských vzťahoch. Byť nadšený zo vzťahu je jedna vec, no vytrvať v ňom dlhodobo bez hádok? To zase nie je niečo, čo by predstavovalo vždy úspech. Na druhej strane, mali by ste si uvedomiť, že jeho nedokážete zmeniť a môže to urobiť iba sám. Otázkou zostáva či to vlastne urobiť chce. Čo myslíte? Stojíte mu za to?

Najnovšie články