Začína rok TIGRA: Rok 2022 bude šťastným pre tieto znamenia zverokruhu

Kristína Hagarová

Foto: archív femm

Hoci u nás sa rok 2022 začal pred niekoľkými dňami, v Číne sa nový rok začne až 1. februára. A bude to rok vodného tigra. Čo to bude znamenať pre ľudí, ktorí takýmto veciam veria?

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál China Highlights, oslavy čínskeho nového roka tradične trvajú 16 dní, počnúc čínskym Silvestrom až po Festival lampiónov. V roku 2022 to bude teda trvať od 31. januára do 15. februára. Čínsky nový rok začína každý rok v iný dátum, avšak zvyčajne spadá medzi 21. januára a 20. februára. Podľa čínskeho zverokruhu je teda pred nami rok vodného tigra.

Ako sa vám bude dariť v tomto roku?

O ľuďoch narodených v tomto znamení sa predpokladá, že sú odvážni, súťaživí, nepredvídateľní a sebavedomí. Tento rok budú práve tigre čeliť mnohým výzvam. Ak budú naďalej tvrdo pracovať, ich kariérne šťastie nebude v tomto roku také zlé a nebudú mať smolu.

Foto: archív babské veci

Ktoré znamenia sa môžu tešiť?

Najšťastnejšie znamenia budú tento rok byvol a koza. Tým sa bude dariť úplne vo všetkom a ich medziľudské vzťahy budú príjemné, kariéra bude prosperovať. Ak ste v znamení kozy a práve nikoho nemáte, máte veľkú šancu si nájsť lásku svojho života. Ľudia, ktorí sa narodili v znamení zajaca, draka, koňa a kohúta sú predurčení k tomu, aby bol ich rok 2022 hladký a mali veľa šťastia, a to hlavne pri zarábaní peňazí.

Keď ste sa narodili v rokoch potkana, hada, opice alebo prasaťa, budete musieť vynaložiť trochu viac úsilia, aby ste dosiahli v tomto roku úspech.

Najnovšie články