Začína rok TIGRA: Rok 2022 bude šťastným pre tieto znamenia zverokruhu

Kristína Hagarová

Foto: archív babské veci

Hoci u nás sa rok 2022 začal pred niekoľkými dňami, v Číne sa nový rok začne až 1. februára. A bude to rok vodného tigra. Čo to bude znamenať pre ľudí, ktorí takýmto veciam veria?

Ako uvádza portál China Highlights, oslavy čínskeho nového roka tradične trvajú 16 dní, počnúc čínskym Silvestrom až po Festival lampiónov. V roku 2022 to bude teda trvať od 31. januára do 15. februára. Čínsky nový rok začína každý rok v iný dátum, avšak zvyčajne spadá medzi 21. januára a 20. februára. Podľa čínskeho zverokruhu je teda pred nami rok vodného tigra.

Ako sa vám bude dariť v tomto roku?

O ľuďoch narodených v tomto znamení sa predpokladá, že sú odvážni, súťaživí, nepredvídateľní a sebavedomí. Tento rok budú práve tigre čeliť mnohým výzvam. Ak budú naďalej tvrdo pracovať, ich kariérne šťastie nebude v tomto roku také zlé a nebudú mať smolu.

Foto: archív babské veci

Ktoré znamenia sa môžu tešiť?

Najšťastnejšie znamenia budú tento rok byvol a koza. Tým sa bude dariť úplne vo všetkom a ich medziľudské vzťahy budú príjemné, kariéra bude prosperovať. Ak ste v znamení kozy a práve nikoho nemáte, máte veľkú šancu si nájsť lásku svojho života. Ľudia, ktorí sa narodili v znamení zajaca, draka, koňa a kohúta sú predurčení k tomu, aby bol ich rok 2022 hladký a mali veľa šťastia, a to hlavne pri zarábaní peňazí.

Keď ste sa narodili v rokoch potkana, hada, opice alebo prasaťa, budete musieť vynaložiť trochu viac úsilia, aby ste dosiahli v tomto roku úspech.

8
Komentovať