Ktoré znamenie v ženskom podaní je najzákernejšie, a ktoré vám bude najvernejšou priateľkou? Ak si myslíte, že Blíženci sa boja nových vecí, mýlite sa!

romi

Už oddávna sa ľudia zoberajú zverokruhom a znameniami. Podľa dátumu narodenia sa dá zistiť, aká sme povaha a aké máme charakterové črty. Určite sa aj vám neraz stalo, že pri čítaní charakteristiky znamenia ste si povedali: „To som presne ja!“.  V tomto článku nájdete rebríček najvhodnejších znamení na priateľstvo a partnerstvo so ženou.

Článok pokračuje pod videom ↓

# 12. miesto – Strelec

Najviac zábavy zažijete so ženou v tomto znamení. Miluje život a užíva si ho plnými dúškami zo všetkým, čo k tomu patrí. Je to živel. Žena strelec je veľmi prelietavá a rada strieda partnerov. Vážny vzťah nie je jej šálkou kávy. Vždy musí byť stredobodom pozornosti. Je veľmi priamočiara a otvorená. Vidí veci také, aké sú. Jej optimistické myslenie a pohľad na život vás dokážu nabiť energiou. Koná veľmi spontánne a impulzívne.

pixabay.com

# 11. miesto – Baran

Našli ste dokonalú herečku. Budete mať pocit, že sa o vás ani nezaujíma a je arogantná. Žiadne zo znamení nieje tak tvrdohlavé ako baran, a preto je ťažké s ňou vydržať. To, čo má na rozume, má hneď aj na jazyku. Rada sa však hrá a miluje lichôtky. Je neuveriteľne ženská a nabitá sexuálnou energiou. Miluje výzvy a je ochotná vyskúšať všetko. Často však pôsobí neprístupne a chladne.

pixabay.com

# 10. miesto – Panna

Žena v tomto znamení má veľmi kritické oči. Je schopná celý život čakať na toho pravého, pána dokonalého. Najmenej zadaných žien je práve v tomto znamení. Má obrovskú chuť po informáciách a celý život sa učí. Ak jej zveríte tajomstvo, zoberie si ho až do hrobu. Na život jej stačí málo, je veľmi skromná. Jej city sú veľmi hlboké, ale dokáže ich veľmi dobre maskovať. Môže tak pôsobiť chladne a odmerane.

pixabay.com

# 9. miesto – Škorpión

Škorpiónka vie svoje city veľmi dobre skrývať pred okolitým svetom. Je veľmi uzavretá, ale aj vášnivá. Všetko však prežíva vnútorne. Nikdy ju neoklamete. Je veľmi bystrá a neujde jej ani najmenší detail. Často vás bude kritizovať, a ani si to nebude uvedomovať. Skutočne verí len málokomu a v ľuďoch je opatrná. Ak ju raz zradíte, neminie vás krutá pomsta. Je ambiciózna a na svoju príležitosť dokáže čakať roky.  Ak sa jej však zapáčite, získate v nej vernú priateľku na celý život.

pixabay.com

# 8. miesto – Rak

Táto žena od vás bude neustále vyžadovať vašu pozornosť. Chce byť rozmaznávaná a hýčkaná. Pritom je však jednoduchá. Je to romantická duša, ktorá túži po pravej láske ako z filmu. V živote je však plachá a neistá. Najradšej má rodinu a starostlivosť o chod domácnosti spolu s varením. Vie dobre hospodáriť s financiami, ale keď je utrápená, rada minie peniaze na nepotrebné veci, ktoré ju rozveselia.

pixabay.com

# 7. miesto – Býk

Najžiarlivejšie ženy sa rodia práve v tomto znamení. Nikdy ju nepodveďte, pretože vám spraví zo života peklo na zemi. Románik len na jednu noc nie je nič pre ňu. Uprednostňuje stále vzťahy založené na dôvere. Je neuveriteľné zmyselná a je majster vo zvádzaní. Žena v tomto znamení rada žije bohémskym životným štýlom. Miluje luxus, dobré jedlo a kvalitné pitie.

pixabay.com

# 6. miesto – Lev

Levice sú egocentrické a potrebujú byť stredobodom pozornosti každého. Chcú aby muži po nich túžili a obdivovali ich. Často sú panovačné a namyslené, ale sú aj veľmi láskavé a prajné. Žena v tomto znamení je málokedy zamilovaná, pretože sa nedokáže niekomu odovzdať. Najčastejšie skončí s tým nepravým a trápi sa celý život. Rada míňa peniaze na zábavu a neznesie stereotyp.

pixabay.com

# 5. miesto – Váhy

Táto žena je veľmi elegantná a zmysluplná. Pôsobí veľmi vyvážene a harmonicky. Priam dychtivo prahne po tom, aby ju všetci obdivovali. Neznáša však okázalosť a vnucovanie sa. Jej city vzplanú rýchlo, ale majú krátke trvanie. Má vo zvyku nájsť aj tú najmenšiu nedokonalosť a vyhodiť vám ju na oči. Na druhej strane sa však týmto spôsobom snaží každému pomôcť,

pixabay.com

# 4. miesto – Blíženci

S ňou sa v spoločnosti nestratíte. Je výborná zabávačka a spoločníčka, je veľmi rozumná a srší humorom. Multitasking pre ňu nie je cudzí pojem a dokáže robiť viac vecí naraz. Má stálu chuť objavovať nové veci a miesta. Musí cítiť, že je voľná a slobodná a nič ju nezaväzuje. Preto nie je schopná udržať si dlhší vzťah. Nájdete v nej však úprimnú a otvorenú spoločníčku na dobré aj ťažšie časy.

pixabay.com

# 3. miesto – Vodnár

Najviac mileniek nájdete práve v tomto znamení. Je to z dôvodu, že muž nepochopený svojou manželkou, hrá na jej city a súcit. Má veľké pochopenie pre nespravodlivosť. Žena vodnár nevie vôbec klamať. Spoznáte ju na prvý pohľad pretože je za každých okolností originálna. Neznesie ak na ulici zbadá niekoho, kto má rovnakú vec ako ona. Nájdete v nej však úprimnú a vernú partnerku na celý život.

pixabay.com

# 2. miesto – Kozorožec

Táto žena má rada, keď má vo všetkom svoj poriadok a všetko má dokonale zorganizované. Nikde nenájdete vernejšiu osobu, akou je práve ona. Potrebuje sa však cítiť žiadaná a milovaná. Aj napriek pozitívnym povahovým črtám sa v nej skrýva krutosť. Ak jej raz ublížite, zapamätá si to do konca života. Odpúšťa len málokedy. Aj keď to nie vždy tak vyzerá, je to veľmi vášnivá žena a miluje lichôtky.

# 1. miesto – Ryby

Najempatickejšie znamenie. Nikto nedokáže precítiť veci tak ako žena – ryba. Vždy sa rada obetuje pre druhých. Je naivná, a preto sa veľmi často zamiluje do nesprávneho muža, ktorý zneužíva jej dobrotu. Má však až príliš zasnené oči, cez ktoré len veľmi ťažko vníma realitu. Aj v tej najťažšej životnej situácií však vie nájsť slnko a vy sa radi necháte opantať jej pozitívnou energiou.

pixabay.com

Pozri aj: Zuzka spolu s manželom vytvorili značku, ktorú mamičky jednoducho milujú. Je dôkazom toho, že s podnikaním sa dá začať aj počas materskej

zdroj: babskeveci.sk (Romi K)