Horoskop na máj – Panna

Banana

Láska a vzťahy

V máji bude váš partner vaším presným zrkadlom. Čo do vzťahu dáte, to sa vám vráti a čím milšia budete, tým úžasnejšie sa bude váš partner správať k vám. Bude pre vás veľmi príjemné s ním tráviť čas a obaja si chvíle romantiky a nežnosti užijete. Nesmiete však zabúdať ani na rodinu, ktorá vás tento mesiac bude potrebovať. Vďaka vám sa podarí vyriešiť rodinný problém, ktorý by, nebyť vás, mal omnoho horšie vyvrcholenie.

Peniaze a práca

Ak už dlhšie hľadáte inú prácu alebo už v tejto svojej nie ste úplne spokojná, tento mesiac sa vám naskytne viacero príležitostí zmeniť svoj pracovný život k lepšiemu. Už na pohovore však stavte na úprimnosť a nehrajte sa na niekoho, kým nie ste. Zamestnávateľa očarí vaša osobnosť a vás najmä dobré cenové ohodnotenie. Dajte si pozor na svoje úspory, pretože vás môže koncom mesiaca istá osoba nahovoriť na ich investovanie, ktoré však pre vás nebude vôbec výhodné, aj keď sa to tak na prvý pohľad nezdá.

Zdravie

Zdravie vám bude slúžiť ukážkovo. Veď sa o svoje telo aj vzorne staráte, takže sa nemusíte báť žiadnych chorôb ani nepríjemností. K dokonalému zdravotnému stavu vám chýba už len zvýšiť pitný režim, ktorý trošku zaostáva. Ak vám čistá voda nevonia, ochuťte si ju ovocím alebo si pripravte nesladený čaj. Pred a po každom jedle si dajte pohár vody a pre svoje telo tak urobíte veľmi veľa.

zdroj: Jana

1
Komentovať