Čo vás ešte čaká do konca roka 2023? Tento horoskop vám povie, čo môžete čakať v nasledujúcich mesiacoch

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Horoskop vám môže poskytnúť predpovede o všetkých aspektoch života – od kariéry cez ľúbostný život až po vzťahy s vašimi priateľmi a rodinou. Vďaka pozícii planét a hviezd sa vám môžu naskytnúť rôzne príležitosti a každý rok je unikátny. Tento rok sa vyznačuje možnosťou rásť a objavovať samého seba. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál ASTROYOGI, astrológia nám môže pomôcť spoznať samého seba, no tiež svet okolo nás. Pozrite sa preto spolu s nami, čo vám prinesie posledných pár mesiacov roka 2023 a aké príležitosti sa vám môžu ešte naskytnúť.

Foto: pixabay.com

Baran

Pre Baranov má byť celkovo rok 2023 rokom, kedy sa im zlepší život. Vyriešia sa všetky vaše finančné problémy a zmizne fyzická bolesť. Všetky vaše vzťahové problémy by sa mali vyriešiť do konca septembra. Takže, ak ste mali obavy o vaše manželstvo, nemusíte sa báť. Každá búrka raz prehrmí. Dávajte si však pozor na nedorozumenia.

Do konca roka sa vám zároveň naskytne možnosť cestovať. Možno budete túto možnosť zvažovať kvôli tomu, že budete mať obavy o jedného z vašich rodičov, no nemusíte sa stresovať. Chce to len čas.

Býk

Býky by sa mali pripraviť na náročné obdobie. Raz budú hore, raz dole a čaká ich poriadna horská dráha. Našťastie, má to aspoň jednu výhodu. Môžete sa tešiť na výrazné zlepšenie vášho zdravia, do ktorého však možno budete musieť zainvestovať. Zároveň sa pripravte, že v októbri bude jeden z členov vašej rodiny potrebovať vašu pomoc a nebude to lacná záležitosť.

Dávajte si tiež pozor na vašich nepriateľov. Čokoľvek urobíte, dobre si to premyslite. Už tak bude vaša finančná situácia náročná, a keď naletíte tým nesprávnym ľuďom, mohli by ste prísť o veľkú čiastku.

Foto: Image by Freepik

Najnovšie články