Aká je vaša najväčšia ženská zbraň podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili? Toto znamenie priťahuje mužov ako magnet!

Banana

Krása má mnoho podôb a je len na nás, či preferujeme dokonalú postavu, očaria nás podmanivé oči, zaujímavý hlas a smiech, alebo nás priťahuje charizma a milé správanie. Máme rozdielny vkus a iné vnímanie sveta. Jedno je však isté. Každá žena je pre svojho partnera najkrajšou múzou a každá matka je v očiach detí najkrásnejšou bytosťou. Svoje prvenstvo v „súťaži krásy“ v živote zaručene obhájime, čo však o našich prednostiach hovoria znamenia zverokruhu?

Článok pokračuje pod videom ↓

Hviezdy vypovedajú o ženách mnoho a nositeľky určitých znamení sa môžu zhodnúť v určitých charakteristikách. Čo je najpríťažlivejšie na rybách a čím očaria opačné pohlavie váhy? Viac o ženskej kráse podľa znamení vám prezradí nasledujúci článok.

Baran

pixabay.com

Ženy narodené v tomto znamení dokonale ovládajú tajomstvo zvádzania a sú vždy pekne upravené. Sú rafinované a vedia upútať pozornosť kedy sa im zachce. Pre mužov je fascinujúci ich zmysel pre humor, ale podmania si ich aj svojou dôverou.

Býk

pixabay.com

Dámy v tomto znamení môžu ďakovať za svoju ohromnú prirodzenú krásu. Aj nenamaľované vždy ohúria a mužov ich šarm doslova uchváti. Ich najkrajším doplnkom je pekný úsmev a iskra v očiach.

Blíženci

pixabay.com

Tieto ženy majú mnoho tvárí, čím dokážu zaujať. V jeden deň sú zvodné, ďalší pradú ako mačiatko a potom sú zas nesmierne sexi alebo hrajú nedobytnú. Sú ako chameleón a táto pozícia im nesmierne pristane. Na mužov pôsobia nesmierne záhadne, a to ich priťahuje.

Rak

pixabay.com

Žena v znamení raka láka ku bližšiemu poznaniu svojou jemnou krásou a dávkou ostychu. Na prvý pohľad ju nedokážete prečítať ani odhaliť a svoje dvere pootvorí len vnímavým osobám. Ak vás táto žena raz dostane, už nikdy na ňu nedokážete zabudnúť.

Lev

pixabay.com

Levica nemusí byť krásna ako obrázok, no aj tak zatieni ženy v miestnosti svojím kúzlom. Presne vie, ako sa v danej situácii správať a mužov láka aj bez toho, aby s nimi vedome flirtovala. Je to typ ženy do koča i do voza, čo je opačnému pohlaviu veľmi sympatické.

Panna

pixabay.com

Panna je majsterkou vo svete módy, pozná všetky najnovšie trendy a presne vie, ako sa upraviť a obliecť. V dave ju neprehliadnete, navyše vyzerá veľmi luxusne, keďže sa o seba patrične stará.

Váhy

pixabay.com

Váhy sú typom ženy, ktorá je výnimočná a jej krása nie je „okukaná“. Zväčša sú osudovou ženou na celý život. Mužom imponuje aj ich starostlivosť o svoj zovňajšok.

Škorpión

pixabay.com

Sú to ženy, ktoré sa odvážia skrotiť len skutoční a odvážni muži. Sebavedomá dáma v tomto znamení má často ostrý jazyk, no chlapom sa páči ich pevné postavenie. Vedia čo chcú, preto mužom nerobí starosti ich nerozhodnosť a „vymýšľanie“.

Strelec

pixabay.com

Na vzhľade ženy narodenej v tomto znamení nezáleží. Zdrojom jej príťažlivosti je nesmierna charizma. Muž, ktorého si táto žena podmaní, vlastne ani nevie, čím si ho získala. Má v sebe to čaro a povestnú iskru.

Kozorožec

pixabay.com

Bystré ženy, ktoré dbajú o svoj zovňajšok a majú osobitý štýl. Pôsobia zrelo a sebavedome a zároveň dievčensky a rozkošne. Opačné pohlavie ich musí chvíľu dobíjať, pretože sú spočiatku nedostupné, a to predsa mužov lovcov baví.

Vodnár

pixabay.com

Pozitívne naladený vodnár vás najprv rozosmeje, čím si získa vašu pozornosť a sympatie. Ich svieža krása a nespútanosť je pre mužov ako cenný obraz, ktorý zberateľ jednoducho musí mať.

Ryba

pixabay.com

Azda najtajomnejšie ženy v zverokruhu. Zdanlivý vonkajší chlad priláka mužov, ktorí majú radi tajomstvo. V skutočnosti sú však veľmi vášnivé a emocionálne založené. Fyzická krása patrí medzi ich najsilnejšie zbrane.

Pozri aj: 18 geniálnych tajomstiev krásy a tipov, ktoré z vás každý deň urobia dokonalú ženu a okamžite ich začnete využívať

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), takprosto.cc

Najnovšie články