Čínsky TEST poznania samého seba: Nájdite svoju hviezdu podľa roku narodenia a zistite viac o svojom osude

Monizz

9 hviezd je pojem, ktorý v Číne poznajú už celé stáročia a označuje starú metódu poznávania osudu. Systém s tajuplným názvom v sebe spája numerológiu a astrológiu a umožňuje spoznať a vidieť slabé aj silné stránky človeka a v súčasnosti je vyvinutý už natoľko, že dokáže usmerniť aj v oblasti podpory zdravia.

Článok pokračuje pod videom ↓
takprosto.cc

Zistite, aké je vaše osobné číslo. To vám ukáže, ktorým smerom by ste sa mali uberať, ako sa presadiť, ale aj ako si uvedomiť seba samého a pretaviť to dobré nielen do života, ale aj do kariéry. Pomocou tabuľky si nájdite rok vášho narodenia a číslo, stojace vedľa dátumu, je vašim osobným číslom.

Hviezda číslo 1

Ľudia, ktorí patria pod hviezdu číslo jeden, sa vyznačujú komunikatívnosťou a emocionalitou. V ťažších chvíľach života pociťujú úzkosť a vo všeobecnosti prežívajú všetko veľmi citovo. Sú milovníci, aj melancholici, tragédi aj euforici. Ovplyvňuje ich každá drobnosť a len málokedy dokážu uvažovať racionálne. Ich najväčším negatívom je strach – preto by s ním mali bojovať vo všetkých životných smeroch, kde sa vyskytuje. Títo ľudia majú aj sklon k závislostiam, preto by mali byť opatrní najmä v tomto ohľade.

pixabay.com

Hviezda číslo 2

Ľudia, ktorých ovplyvňuje hviezda číslo dva, patria k tým opatrnejším v živote. Medzi najvýraznejšiu skupinu osobností narodených pod touto hviezdou patria matky, ktoré vynikajú nad inými matkami zmyslom pre rodinu, neuveriteľnou starostlivosťou. Vo všeobecnosti sú však títo ľudia praktickí, veľmi trpezliví a obetaví. Sú náchylní k rýchlejšiemu priberaniu, a to najmä vtedy, ak robia všetko pre iných a pre seba nič.

pixabay.com

Hviezda číslo 3

Ľudia narodení pod hviezdou číslo tri sú mimoriadne aktívni a plní očakávaní. Sú to rodení dobrodruhovia, ktorí si len málokedy nechajú ujsť šancu. Aj preto sú v živote úspešní a poháňaní motiváciou dosiahnuť veľké veci. Nikdy nerozmýšľajú, či robia veci správne. Idú aj hlavou proti múru a v konečnom dôsledku nakoniec aj tak nájdu ten správny smer. Prehry ich neskolia, ale ešte viac naštartujú. Pozor by si mali dávať na sebavedomie, ktoré ich v určitej fáze života môže doviesť do nepríjemností.

pixabay.com

Hviezda číslo 4

Naopak, ľudia narodení v znamení hviezdy číslo štyri sú veľmi intelektuálne založení a okrem množstva vedomostí majú aj veľa tvorivých schopností, ba aj zručností. Sú to zväčša introverti, ktorí radi pracujú sami. Milujú cestovanie a spoznávanie všetkého nepoznaného. Sú z nich dobrí vedci, ale aj umelci. Medzi ich slabiny patrí zmysel pre zodpovednosť. Vo svojom tak trochu zasnenom svete sa často nechtiac pozabudnú a dostávajú sa tak do väčších, ale aj menších problémov.

pixabay.com

Hviezda číslo 5

Ľudia narodení pod hviezdou číslo päť robia všetko premyslene a takpovediac zámerne. Sú to rodení organizátori, šéfovia, riaditelia a silné vedúce osobnosti. Majú obrovskú zodpovednosť a naozaj len zriedkakedy sa stane, že v tomto smere sklamú. Berú si na plecia často veľa a väčšinou to aj unesú. Je však žiadúce, aby sa čas od času zastavili, uvoľnili a porozmýšľali o zmysle ich života. Možno tak prídu na to, že im veľa pekného uniká pomedzi prsty a sláva z mladosti im v starobe radosť neprinesie.

pixabay.com

Hviezda číslo 6

Ľudia, ktorých ochraňuje hviezda číslo 6, sú väčšinou hrubozrnnejší, prevažuje v nich skôr sila ako jemnosť a majú sklony k agresivite. Veci riešia za horúca, ale zato aj s horúcou hlavou. Sú mimoriadne pracovití a zodpovední, takisto sú to vodcovské osobnosti, no ich najslabšou stránkou je prehnané sebavedomie. Veci si vynucujú a nebojú sa použiť aj silu. Niekedy je lepšie najskôr premýšľať a až potom konať.

pixabay.com

Hviezda číslo 7

Pod hviezdu číslo sedem patria ľudia, ktorí sú rodení romantici, bezstarostní a láskaví. Nedokážu byť drsní ani sa prispôsobiť zlým podmienkam v živote. Sú to malí rojkovia, ktorí toho veľa nevydržia v prípade, že sa dostanú do problémov. V živote, keď všetko klape, je však čas strávený s nimi hotovým požehnaním optimizmu, radosti a lásky. Majú radi materiálne bohatstvo, no nie sú sebeckí. Vedia, že čím viac dajú, tým viac aj dostanú. Mali by sa však naučiť čeliť aj krízam bez toho, aby sa vzdali skôr, než sa začne bitka.

pixabay.com

Hviezda číslo 8

Uzavreté a chladné osobnosti. Takto pôsobia ľudia narodení pod hviezdou číslo osem. Je to len zdanie, pretože v skutočnosti ide o vnútorne láskavých a prívetivých ľudí, ktorí majú v živote tú smolu, že nevedia na okolie pôsobiť sympaticky. Jednoducho nemajú dar získať si druhých pre seba alebo pre svoje záležitosti. Sú však veľmi dobrí, pracovití, rýchlo zabúdajú na krivdy a odpúšťajú s láskou. Nemali by však robiť unáhlené závery a niekedy si uvedomiť, komu sa oplatí odpustiť a vpustiť si ho znova do života a komu nie. Pretože niekedy si z nich ľudia robia dobrí deň a vedome ich zneužívajú na svoje ciele.

pixabay.com

Hviezda číslo 9

Pod hviezdou číslo deväť sa rodia hotoví extrémisti. Ide o ľudí aktívnych, vášnivých, dravých a nebojácnych. Majú ostrú myseľ aj srdce, no často si neuvedomujú, aký môže mať ich konanie dopad na život alebo na životy ich blízkych. Ich negatívom je, že často menia nálady, dokáže ich ovplyvniť prakticky čokoľvek, dokonca aj to, že na chvíľu mraky zatienia slnko. Urážajú svojich blízkych bez toho, aby si to uvedomovali. Zamerať by sa mali predovšetkým na zdokonaľovanie spolucítenia a taktu.

pixabay.com

Pozri aj: Horoskop ženskosti pre všetky znamenia: Čím priťahujete mužov ako magnet? Blíženci by si mali dávať pozor na mimomanželský pomer

zdroj: babskeveci.sk, takprosto.cc

Najnovšie články