Lunárny horoskop na dnešný deň: Môžete mať pocit vyčerpanosti, no skúste sa do minulosti pozrieť s nadhľadom. V druhej polovici dňa…

Lucia Mužlová

Momentálne môžeme na oblohe pozorovať ubúdajúci mesiac. Čo nás čaká a neminie v dnešný deň? Podľa lunárneho kalendára by sme mali klásť dôraz na tieto veci.

Článok pokračuje pod videom ↓

Energia dňa: ovplyvňuje nás túžba relaxovať, byť v pokoji a osamote

Odporúčania: Spomaľte svoje tempo! A dávajte si pozor na alkohol

Symbol dňa: opustený čln na mori

Dnešný deň by sme mali prežiť v pokoji a mali by sme sa snažiť trochu pred víkendom odpočívať. Ak sa chystáte niekam k vode, robíte dobre. Dnes vám totiž kontakt s vodou prinesie radosť a šťastie. Keď budete plávať napríklad v jazere, vyčistíte si hlavu od negatívnych myšlienok a taktiež načerpáte novú silu a energiu.

Dnešný deň je vhodný aj na romantickú schôdzku. Ak nemáte partnera a chystáte sa na rande, bude to veľmi príjemné stretnutie. Ak žijete v šťastnom manželskom zväzku, skúste trochu času venovať svojej drahej polovičke.

Prvá polovica lunárneho dňa je veľmi priaznivá a umožní vám nahliadnuť na staré problémy s akýmsi nadhľadom. Preto je dobré, ak sa vyhnete nejakým novým podnetom a radšej sa s odstupom času pozriete do minulosti. Mesiac nepraje novým iniciatívam. Nečakané pozitívne správy vás môžu prekvapiť od ľudí, s ktorými sa už nestýkate.

Druhá polovica dňa bude menej priaznivá. Môžete mať pocit, že nemáte dostatok energie. Môže sa u vás prejaviť závisť a žiarlivosť, ktorá prepukne dokonca aj u tých najbližších. Skúste sa vyhnúť zbytočným konfliktom. Zamerajte sa na sny, ktoré sa vám túto noc môžu snívať. Sú v nich ukryté informácie, ktoré vám otvoria pohľad na niektoré osoby a situácie. Ak máte v živote osobu, ktorej nedôverujete, sny vám pomôžu túto bariéru zbúrať.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.)

Najnovšie články