Horoskop lásky na rok 2018 pre všetky znamenia: Ryby to majú v láske ideálne, ale Váhy zažijú rozchod, ktorý ich…

Monizz

Láska je pominuteľná ako ľudstvo samo. Raz príde, pohrá sa s nami a potom si odíde, akoby sa nič nedialo. Niekedy to bolí viac a inokedy menej. Aby sme však neboli takí pesimistickí, láska je aj záležitosť, ktorá sa dá pestovať. Ak máte šťastie, príde k vám a vy ju musíte už len uchopiť za pačesy a pohrať sa s ňou tak, ako si to želá. Vtedy bude prekvitať a vy budete najšťastnejšou ženou na svete. Bude to tak aj tento rok?

pixabay.com

Baran

V láske budete mať tento rok šťastie, bude to rok plný pokoja a emocionálnej prosperity. Nemusíte sa obávať ani vášnivých výmen, ani silných zvratov. V tomto roku vás totiž čaká len stabilita, harmónia a pohoda. Aj keď patríte k znameniu, ktoré je emocionálne, pamätajte, že aj váš partner potrebuje dávku citov. Ak mu ich doprajete, budete najšťastnejšou ženou pod slnkom.

pixabay.com

Býk

Rok 2018 je pre býkov rokom plným lásky a šťastia. Pre svojho partnera, alebo nového partnera, budete univerzom, centrom všetkých citov, ktoré vám bude dávať ako na striebornom podnose každý deň. Užívajte si to, lebo takéto šťastie nemá každý. Ak sa svojej role chopíte aj vy, bude z vás dokonale šťastný pár. Nezanedbávajte svoju polovičku len preto, že vy sama sa cítite dokonale milovaná.

pixabay.com

Blíženci

Nové dobrodružstvá sú tu pre vás a nemusia končiť vždy dobre. Vaša prelietavosť a ľahkovážnosť v citoch vás môže doviesť do nezdarného konca a sklamanie vášho partnera bude to najhoršie, čo potrápi vašu výčitkami sužovanú dušu. Snažte sa prejavovať partnerovi pozornosť a nepodliehajte krátkym radovánkam. Mohli by vás stáť pekný, stabilný a hlavne láskou nabitý vzťah.

pixabay.com

Rak

Pre rakov nebude tento rok plný romantiky, ako mal byť ten predošlý. Problémy v rodine, práci, ale aj v sebe samej vám prinesú nestabilitu vo vzťahu, turbulencie a nedostatok síl na záchranu. Môžete sa snažiť váš vzťah upevniť, ale možno to bude tento rok náročnejšie ako čakáte. V tom najhoršom prípade sa môže stať, že o vzťah aj celkom prídete.

pixabay.com

Lev

Vášnivé levy pozor. Tento rok bude pre vás v láske prelomový, najmä ak udržiavate dlhodobý vzťah. Potrápia ho skúšky a sklamania, ale aj radosti, ktoré vás poriadne zmätú. Dbajte na to, aby ste vo vzťahu videli tie pozitívne stránky a nenechajte sa ovplyvniť negatívami, ktoré sa medzi vás budú valiť z každej strany. Ak cítite, že vás partner je vás životný a osudový, potom bojujte ako je vám vlastné a boj nevzdávajte do poslednej sekundy. Vyplatí sa to. Kto vytrvá, vyhráva.

pixabay.com

Panna

Panny si v tomto roku užijú romantických dobrodružstiev až-až. Ak ste zadané, bude láska patriť vám a vášmu partnerovi. Ak ste slobodné, očakávajte vzplanutie citov, ktoré nemusí byť len krátkodobou záležitosťou. Dôležité je pre vás rozpoznať úprimnosť a skutočnú lásku partnera. Ak sa vám to podarí, nebojte sa vstúpiť do nového vzťahu aj zhurta a rýchlo.

pixabay.com

Váhy

Pochybujete o svojom vzťahu? Tento rok sa vám veci ujasnia, no hviezdy nesľubujú, že to bude to, čo sa vám bude páčiť. Môže sa stať, že vaša polovička vás opustí a takisto sa môže stať, že svoju lásku zachránite a výsledkom bude trvalá vďačnosť a oddanosť vášho partnera. Pri rozchodoch myslite na to, ako by ste sa cítili sama a či by vám to prospelo viac, ako život vo dvojici. Vnútorné rozhovory samej so sebou vám pomôžu veľa ujasniť.

pixabay.com

Škorpión

V láske by ste nemali byť takí odvážni a toľko riskovať. Nekompromisné rozhodnutia vás môžu stáť vzťah, čo môžete neskôr ľutovať. Starajte sa o svoj vzťah a rozvíjajte ho. Nemusíte partnera hýčkať, hoci je dobré si niekedy uvedomiť, že by si to možno aj zaslúžil. Skúste byť ústupčivejšia a neberte ohľady len na seba a svoje predstavy.

pixabay.com

Strelec

Noví priatelia, noví obdivovatelia. Toto všetko vás čaká a môže vám to poriadne popliesť hlavu. Nezabúdajte, že ak máte stabilný vzťah, môže sa vám takéto laškovanie vypomstiť. Ak vzťah hľadáte, neverte každej známosti a uvedomte si, kedy ľudí ohurujete a kedy ste to naozaj vy, kto na nich pôsobí. Pomôže vám to lepšie sa vo veciach zorientovať.

pixabay.com

Kozorožec

Kozorožce môžu v roku 2018 konečne vypnúť hlavu a začať si užívať život plnými dúškami. Pre partnera budete alfou omegou a rovnako tak bude aj on pre vás. Vo vašich životoch nastanú pozitívne zmeny, ktoré vám roztvoria obzory, upevnia váš vzťah a prehĺbia lásku. Máte sa na čo tešiť.

pixabay.com

Vodnár

Neupúšťajte zo svojich zásad, pretože v láske sa vás bude niekto snažiť manipulovať. Hlavne ak máte stály vzťah, môže vás aj malé zaváhanie stáť veľa. Starajte sa o to, čo ste si vybudovali a nezabúdate na svoje vnútorné presvedčenie. Niekedy pomôže počúvať nielen city, ale aj rozum. Vo vašom prípade to najmä tento rok bude veľmi žiadúce.

pixabay.com

Ryby

Pre ryby to bude pekný rok, stretnú veľa priateľov a aj veľa milujúcich osôb. Reč pritom nemusí byť hneď len o romantickej láske, ale aj o rodinnej. Rozvíjate svoje vzťahy, je na to ideálny čas! Prehlbujte priateľstvá, utužujte rodinu pokope a prejavujte náklonnosť svojmu partnerovi. Majte oči otvorené, lebo vás môžu čakať pekné veci.

Pozri aj: Horoskop pre mamičky: Toto je rebríček TOP matiek podľa znamenia zverokruhu! Pozrite sa, na ktorom mieste ste skončili vy

zdroj: ofigenno.com

0
Komentovať