Horoskop na február – Panna

Lucia Mužlová

Láska a vzťahypanna

Máte nejaké nedoriešené záležitosti so svojimi deťmi? Február je najlepší na to, aby ste sa pustili do diskusie a snažili sa svojim deťom porozumieť. Tiež sa vám môže stať, že sa vám ozve váš bývalý partner z minulosti. Ak vám bude tvrdiť, že sa zmenil a je z neho nový človek, neverte mu. Skúste si zrekapitulovať všetky záležitosti z posledných mesiacov a premýšľajte o tom, v čom chcete pokračovať a čo chcete uzavrieť. Nezabúdajte, že to, čo vyžarujete, sa vám vracia naspäť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Peniaze a práca

Čo sa financií týka, tento mesiac vás čaká osudová skúška v podobe majetku, ktorá ovplyvní nielen váš osobný, ale aj pracovný život. Ak budete v práci aktívne, dostane sa vám patričného ohodnotenia a posuniete sa opäť o kúsok ďalej. Máte pred sebou veľmi úspešné jednania, ktoré dopadnú na výbornú. Ak budete vystavené kritike, snažte sa to ustáť.

Zdravie

Zamerajte sa na svoju vlastnú ventiláciu. Nie ste predsa zberná nádoba. Ak by to pokračovalo, nadíde čas, kedy to všetko psychicky nezvládnete. Aj preto by ste sa o svoje problémy mali podeliť s človekom, ktorému najviac dôverujete. Tento mesiac je ideálny na návštevu gynekológa, u ktorého ste už nejaký ten mesiac neboli. Nezanedbávajte svoje telo a pokojne sa lekára opýtajte, ako riešiť niektoré problémy, s ktorými si neviete rady, a to aj za cenu toho, že sa budete trochu červenať.

 

Najnovšie články