Dostanú vás na sladké reči. Ženy narodené v týchto znameniach sú najväčšie manipulátorky

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Niektorí ľudia vedia manipulovať oveľa lepšie ako iní. Pravda je taká, že každý z nás by chcel ovládať spôsob, ako dosiahnuť u niekoho niečo, čo naozaj chce. Niekedy to vieme dosiahnuť oveľa rýchlejšie, niekedy máme pocit, že sa nám nič nedarí. 

Niektoré ženy však vedia, ako to všetko vymyslieť tak, aby im to čo najviac vyhovovalo. Nie vždy je to len o tom, že to ženy vedia s ľuďmi, práve naopak. Nie je to pravidlo, na ktoré by ste sa mali spoliehať. Na druhej strane, mali by ste si uvedomiť aj to, že umenie manipulácie sa veľmi nedá naučiť. Jednoducho ho nadobudnete. Čo sa týka znamení, existuje niekoľko z nich, ktoré to majú jednoducho v sebe. Patríte medzi ne aj vy?

Foto: pixabay

Ryby

Ryby veľmi dobre vedia, ako majú ísť na ľudí okolo seba. Bohužiaľ, často pri tom používajú v prvom rade citové vydieranie. Veľmi dobre vedia, čo na danú osobu platí a pokiaľ sa raz rozhodne, že jej dá pocítiť, kde je jej miesto, ukáže sa, že je to pre ňu vlastne veľkou výhodou. Pokiaľ ide o ich techniky, rady sa stavajú do polohy obete. Veľmi nerady majú pocit, že ich niekto z niečoho obviňuje, a to napriek tomu, že je to možno aj právom.

Foto: pixabay

Panny

Panny si vedia všetkých obkrútiť okolo prsta. Vedia byť veľmi nepríjemné, ale taktiež vedia to, ako majú pristupovať k ľuďom a práve preto sa veľmi dobre vedia vyhrať s rôznymi pocitmi, ktoré sa u vás môžu vynoriť. Ak si myslíte, že to ustojíte, ste na omyle. Ony veľmi dobre vedia, ako sa majú zahrať so všetkými vašimi pocitmi a aj s tým, ako spracovať každú jednu maličkosť, do ktorej sa pustíte. Ak niečo chcú, tak to dostanú. Budú sa na vás usmievať, že im dokonca budete chcieť sami vo všetkom vyhovieť.

Foto: pixabay

Váhy

Váhy veľmi dobre vedia, ako majú ľudí spracovať, aby im doslova zobali z ruky. Je to jednoducho tak a pokiaľ sa raz človek rozhodne s nimi kamarátiť, musí proste rátať aj s tým, že mu dá poriadne pocítiť svoju vlastnú nadvládu. Len málokto je však schopný to skutočne zvládnuť. Váhy sú veľmi veselé a veľmi vďačné znamenie, pretože im všetko hneď odpustíte a zároveň sa aj zmierite s tým, že vás dostali do niečoho, do čoho ste pôvodne vôbec nechceli ísť.