Veľká láska, ktorá môže vydržať aj celý život. Tieto 3 znamenia zverokruhu sa v roku 2022 bezhlavo zamilujú

Hyriaková Kristína

Foto: pexels

Aj v tomto roku budú mnohí ľudia hľadať lásku. Ľudia, ktorí veria na znamenia zverokruhu by možno chceli vedieť, aká je pravdepodobnosť, že svoju životnú lásku nájdu práve tento rok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál StyleCaster zverejnil 3 znamenia zverokruhu, ktoré môžu počas tohto roka nájsť lásku svojho života. Patríte medzi ne aj vy?

Ryby

Rok 2022 je na vás podľa portálu dokonale pripravený. Prinesie vám množstvo nových priateľských vzťahov, z ktorých však môže vzniknúť aj veľká láska. Budete cítiť množstvo rôznych pocitov. Len sami budete vedieť či bude vzťah, ktorý budete zažívať, len platonický, alebo z toho vznikne niečo viac. Ak však tomu budete otvorená, môže vás stretnúť obrovská láska. Či z toho niečo bude sa dozviete už v októbri.

Foto: pikist

Rak

Rovnako ako Ryby, tak aj Rak má pred sebou nádhernú budúcnosť a rok plný lásky a skvelých rozhodnutí. Keď sa necháte unášať prúdom, vašu spriaznenú dušu môžete stretnúť už o niekoľko mesiacov. Pokiaľ máte zatiaľ pocit, že stagnujete a že sa veci okolo vás jednoducho nehýbu, stačí len, keď ešte chvíľu vydržíte.

Foto: pexels

Býk

Aj keď je známy svojím sklonom k materializmu, miluje lásku. Tento rok bude plný výziev hlavne v romantickej sfére. Dostať sa mimo svoju zónu pohodlia bude pre nich tento rok dôležité a keď na to konečne príde, zamilujete sa okamžite. Bude to také romantické, že nad vami možno niekto bude prevracať očami. Ale vám na tom nemusí záležať.

Najnovšie články