Astrológovia priniesli horoskop na rok 2018. Ryby čakajú úspechy a Panny sa po ťažkých mesiacoch konečne dočkajú…

Monizz

Pomaly ale isto sa tento rok chýli ku koncu a astrológovia už teraz načierajú do svojho vedomia, aby prečítali a ďalej posunuli, čo budú hviezdy ľuďom v budúcom roku priať a čo, naopak, nie. Rok 2018 môže byť, tak ako každý iný, aj úspešný, aj smutný. Čo čaká vaše znamenie?

pixabay.com

Baran

Rok 2018 prinesie baranom šťastie v podobe nových zdarných úsilí. Nie je dôležité, do akého snaženia sa pustíte, či idete stavať dom, meníte prácu, vydávate sa alebo plánujete kompletnú zmenu svojho vnútorného ja. Vaša cesta nebude zahataná problémami a vy sa tak už teraz môžete pripravovať na to, že pozitívne myslenie vám vašu radosť ešte zdvojnásobí.

Býk

Nasledujúci rok bude pre býkov spojený najmä s rodinným šťastím. Vrúcne vzťahy s vašimi blízkymi vám zaručia, že aj staré hriechy sa prepáčia a vy začnete opäť odznova. Budete tráviť so svojou rodinou a blízkymi množstvo času a to je dobre. Vaša duša pookreje a vy sa budete cítiť naplnení a šťastní.

pixabay.com

Blíženci

Pre blížencov bude rok 2018 rokom premien a nebude až takým šťastným. Aspoň nie v pravom zmysle slova. Blíženci budú veľa uvažovať nad hodnotami, nad svojím životom, budú veľa rekapitulovať a premýšľať o možných zmenách. Zakúsia zhrýzané svedomie aj pochybnosti. Pomôcť môžu rôzne kurzy, sebavzdelávanie či v horších prípadoch aj psychológ.

Rak

Pre rakov bude budúci rok trochu náročnejší a bude si vyžadovať mnoho sebazapierania. Zástupcovia tohto znamenia sa hneď na začiatku roka stretnú s ťažkosťami pri prijatí nových vecí a zmien v ich živote. Treba vedieť, že zmeny to budú pomerne radikálne. Pre iné znamenia by to nebol problém, no pre rakov, ktorí sú sami o sebe samotárski a uzavretí, to bude tak trochu skúška ohňom.

pixabay.com

Lev

Levy budú v budúcom roku úspešní, pretože budú uctievaní a ospevovaní ešte o kúsok viac ako doteraz. Budú sa nachádzať v centre pozornosti a vôbec si túto pozíciu nebudú musieť zasluhovať. Priať im budú hviezdy, ktoré pozdvihnú ich sebavedomie. Pozor však na zrady a straty, ktoré sa pri veľkom zápale radosti a pýchy dajú ľahko prehliadnuť.

Panna

Uplynulé roky boli pre zástupcov tohto znamenia trochu ťažké a stresujúce, no zmeny sa dočkajú už počas toho nadchádzajúceho. Panny konečne pocítia, ako sa všetky tie roky sebaobetovania, driny a zapierania zúročia a prinesú ovocie. Tvrdá práca sa vypláca, a tak sa panny už nebudú musieť vzdávať vlastných potrieb na úkor druhých. Máte sa na čo tešiť!

pixabay.com

Váhy

Váhy žijú v pokoji a v harmónii takmer počas celého roka, no v roku 2018 budú zástupcovia tohto znamenia tlačení tak trochu k múru. Budú musieť spraviť veľa nových a najmä správnych rozhodnutí, vyriešiť veľa problémov a sporov. Pozor by si mali dávať váhy najmä na prázdne argumenty, ktoré im ťažké situácie môžu ešte zhoršiť.

Škorpión

Budúci rok bude pre škorpiónov príležitosťou, ako sa otvoriť novým ľuďom a novým príležitostiam. Naoko chladné, no v skutočnosti veľmi priateľské škorpióny postretne šťastie v podobe medziľudských vzťahov. Budú nachádzať lásky, priateľov a mnohí sa dokonca zosobášia alebo sa pre takýto krok rozhodnú.

pixabay.com

Strelec

V nasledujúcom roku sa mnohí strelci naučia, čo považujú za svoje hlavné priority. Budú úspešnejší a šťastnejší a ich vrodený optimizmus sa ešte znásobí. Radosť môžu priniesť nové rodinné prírastky, cestovanie, priateľstvá, ale aj množstvo dobrodružstiev. Príležitostí podeliť sa s ostatnými o svoje vedomosti a skúsenosti budú mať strelci v roku 2018 neúrekom.

Kozorožec

Napriek tomu, že sú tvrdohlavé, kozorožce sú aj najpopulárnejšie znamenie. Budú ešte úspešnejší ako barani, postretne ich však viac šťastia v rodinnom kruhu, v láske a priateľstvách ako v kariére. Tak sa zdá, že hektika, ktorú prežívali v posledných rokoch, sa konečne zmení na dokonalú idylku. Dôvera, stabilita a pokoj – to sú aspekty, ktoré vystihujú rok 2018 pre kozorožce.

pixabay.com

Vodnár

V prvom polroku sa bude všetko vyvíjať dobre a pomerne bezproblémovo. Čas a úsilie vydané rodine sa zužitkuje v tom najlepšom zmysle slova. V druhom polroku však budú musieť vodnári prekonávať rôzne prekážky, ktoré nebudú vôbec jednoduché. Budú mať vysoké ciele a zdolať ich nebude vôbec jednoduché. Pripravte sa na strastiplnú jeseň aj zimu.

Ryby

Ryby si budúci rok užijú po všetkých stránkach. Budú si musieť zvoliť správnu cestu, nájsť svoje miesto v určitých životných oblastiach, ale aj poslúchať a ísť smerom, ktorý im zvolí niekto iný, Všetko, čo je naplánované, sa im vydarí, projekty pôjdu jedna radosť, láske sa bude dariť. No prídu aj nezdary, ktoré sa vyskytnú z času na čas, aby vás upozornili na to, že život nie je prechádzka ružovou záhradou.

Pozri aj: 9 vecí, o ktorých vám 90% mužov nikdy nepovie. Najviac ma zarazil bod č. 5

zdroj: babskeveci.sk