Veľký horoskop na leto 2022 pre všetky znamenia zverokruhu. Čakajú vás mesiace, na ktoré nikdy nezabudnete

Kristína Hagarová

Foto: pexels

Leto sa dnešným dňom začalo, a preto mnohí ľudia premýšľajú aj nad veľkou letnou láskou, dovolenkou či nevyhnutnou zmenou, ktorá v ich živote musí prísť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál PopSugar zverejnil veľký horoskop na leto 2022, ktorý vám možno napovie, čo vás nasledujúce dva mesiace čaká. Aj ak patríte k ľuďom, ktorí na horoskopy neveria, pokojne sa informujte len pre zábavu.

Baran

Počas leta máte šancu dosiahnuť všetko, po čom ste túžili. Koniec júla bude pre vás veľmi vzrušujúci a vaše komunikačné schopnosti budú na vrchole, preto budete môcť získať všetko. Dokonca aj lásku, keďže do vášho života môže prísť človek, ktorý pre vás bude ako stvorený.

Býk

Vaša romantická duša bude mať čo robiť, pretože si budete ľudí idealizovať. Získate množstvo priateľov a nová kapitola vášho života prinesie so sebou aj lásku, ktorá nemusí trvať večne, bude však veľmi intenzívna.

Foto: pexels

Blíženci

Málokto bude mať toľko šťastia ako práve Blíženci. Leto bude plné lásky, večierkov, príjemných chvíľ, plánovaní, ale aj o posúvaní sa dopredu. Buďte pripravení, pretože vás čaká dobrodružstvo, po akom ste snívali.

Rak

Vaše vyžarovanie vám do života prinesie výnimočných ľudí, priateľov, partnerov, koho budete chcieť. Hoďte opatrnosť za hlavu a upustite od predpísaného plánu, ktorý máte. Nechajte sa viesť vašim srdcom a uvidíte, že nešliapnete vedľa.

Lev

Budete vyrovnaný s tým, čo má prísť a prijímať to, čo príde. Budete na svojom vrchole, čo sa týka sebavedomia a len tak hocičo s vami nezamáva. Aj keď možno nebude práve nikto, s kým by ste chceli začať vzťah, začnete nový projekt, ktorý bude stáť za to.

Foto: pexels

Panna

Aj keď práve teraz nikoho nehľadáte a zameriavate sa na seba, váš čas prichádza a všetky oči sa budú upierať na vás. Ak si môžete byť niečím istý, tak je to v prvom rade to, že vaša pozornosť sa zameria na správnu vec. Vyskúšate niečo, čo ste predtým nevyskúšali a bude to v zaujímavej spoločnosti.

Váhy

Stretnete zaujímavého človeka, ktorý vám prevráti život naruby a dotiahne vás niekam, kam sa vám ani nesnívalo, že pôjdete. Čaká vás bohatstvo, hojnosť, ale aj množstvo večierkov.

Škorpión

Dávajte si pozor na vaše vzťahy a na to, aby ste sa v nich nestratili. Budete si mať z čoho vyberať. Letné lásky budú prichádzať a odchádzať a prežijete niečo nezabudnuteľné, čo vás totálne pohltí. Tieto romániky vás však nerozhádžu, vypustíte vďaka nim paru a budete mať hlavu plnú nápadov.

Foto: pexels

Strelec

Váš vzťah sa môže posunúť na inú úroveň a nezabránite tomu, aby ste ďalej rástli, učili sa a vyvíjali. Čaká vás obrovský výstup z vašej komfortnej zóny a budete riskovať, no oplatí sa to.

Kozorožec

Komunikácia je základ všetkého a toto leto budete potrebovať maximum, aby ste to zvládli. Hovorte veci narovinu a vždy povedzte, čo chcete, inak sa môže stať, že skončíte s nenaplnenými snami.

Vodnár

Ak ste vo vzťahu a máte spoločné ciele, nie je lepšie obdobie na ich dosiahnutie. Ak ste single, stretnete niekoho, s kým si budete naozaj veľmi dobre rozumieť. Venujte sa sami sebe a svojim záľubám, uvidíte, že sa to naozaj oplatí.

Foto: pexels

Ryby

Ryby budú potrebovať veľa energie, pretože ich čaká náročné leto, ako pracovne, tak aj osobne. Možno to bude stáť za to, no na jeseň vás únava dobehne a nebudete vedieť, kam skôr skočiť. Dávajte si preto pozor na svoje zdravie.

Najnovšie články