Kate Middleton tak, ako ste ju ešte nikdy nevideli. Na verejnosti sa objavila v netradičnom outfite

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Štýl Kate Middleton a jeho rozsah je naozaj neuveriteľný. Môžete ju vidieť v krásnych róbach, ale aj v jednoduchých rifliach a tričku. Najnovšie sa však ukázala v niečom, čo naozaj nikto nečakal.

Ako uvádza portál InStyle, kým jeden deň ju vidíme vo svojom charakteristickom elegantnom štýle, na druhý deň je vo vojenskej uniforme. Vojvodkyňa z Cambridge sa zúčastnila Dňa ozbrojených síl Spojeného kráľovstva a podelila sa s doposiaľ nevidenými fotografiami z návštevy Pirbright Training Academy.

Armáde venovala silné slová

Pri tejto príležitosti sa Kate pripojila k britským jednotkám a na sebe mala tradičnú vojenskú uniformu, pričom sa zúčastnila aj cvičenia. Na jednej fotografii tiež ukázala, že sa nebojí zašpiniť si ruky a vlasy dala do copu. „Dnes, počas Dňa ozbrojených síl, by sme chceli William a ja vzdať hold statočným mužom a ženám, minulým aj súčasným, ktorí slúžia vo všetkých našich ozbrojených silách na mori, na zemi a vo vzduchu, tu v Spojenom kráľovstve a v okolí. Ďakujeme za všetko, čo vy a vaše rodiny obetujete, aby ste nás udržali v bezpečí,“ povedala.

Skúsila si množstvo úloh

Kate taktiež dodala, že minulý rok mala česť stráviť čas s britskou armádou, aby videla, ako trénuje personál a nový regrúti. „Bolo úžasné vidieť z prvej ruky množstvo dôležitých a rôznorodých úloh, ktoré armáda má. Teším sa, keď sa dozviem ešte viac.“

0
Komentovať