Mnohí ľudia začali s vianočnou výzdobou už teraz. Majú na to ten najkrajší dôvod

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Ľudia v poslednej dobe žijú vo veľmi ťažkej dobe. Každý z nás preto hľadá niečo, čím by sa mohol zabaviť, čo by mu na tvári vykúzlilo úsmev.

Napriek tomu, že sa blíži ešte len november, v televízii už beží niekoľko vianočných reklám. Mnohí ľudia nemajú radi, keď sa z Vianocami začína príliš skoro, no nájdu sa aj takí, ktorí sú zo všetkého okolo sviatkov nadšení a čím skôr sa s nimi začne, tým lepšie. Ako informuje portál Ladbible, mnohí ľudia sa rozhodli na sociálnych sieťach podeliť s tým, že začali s vianočnou výzdobou už teraz.

Príjemná zmena

Títo ľudia tvrdia, že je to príjemná zmena a naladenie sa na niečo, čo väčšine z nás evokuje šťastné spomienky a radosť. Šírenie vianočnej radosti je predsa len niečo, čo množstvo ľudí veľmi baví a v čom vidia ten najväčší význam sviatkov. Kým niektorí sa rozhodli, že si dajú do popredia svoj vianočný stromček alebo nejaké maličkosti, jeden pár to dotiahol do dokonalosti.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aby mali ľudia lepšiu náladu

Ian Cochran z Hamiltonu sa spolu so svojou manželkou Helen rozhodli začať s vianočnou ozdobou už v októbri, aby rozveselili ulicu. Každý rok majú neuveriteľnú vianočnú výzdobu, avšak väčšinou sa jej venujú počas decembra. Tento rok to urobili inak a rozsvietili aj vianočné svetielka, aby sa radovala celú ulica.

„Považujeme za veľmi potešujúce vidieť reakcie ľudí všetkých vekových skupín, ako si to celé užívajú. Mysleli sme na to začiatkom septembra, kedy sme vedeli, že ľudia budú mať depresie z chladných a tmavých dní, keď ešte nebudú môcť byť so svojimi blízkymi. Cítime sa šťastnejší, keď vieme, že sme niekomu vykúzlili na tvári úsmev.“