Nové fotografie Brucea Willisa fanúšikov chytili za srdce. Jeho dcéra prehovorila o hercovom zdravotnom stave

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Je to už dva roky, čo rodina Brucea Willisa oznámila, že je vážne chorý a končí so svojou hereckou kariérou. Obľúbený herec z akčných filmov trpí demenciou, ktorá ho zmenila. Našťastie, má pri sebe rodinu, ktorá robí všetko pre to, aby bol jeho život normálny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Bruce Willis pred pár dňami oslávil svoje 69. narodeniny a pri tejto príležitosti bolo zverejnených hneď niekoľko fotografií, ktoré zachytila jeho rodina. Najbližšie má, samozrejme, k svojej manželke Emme, k svojim dcéram a k svojej exmanželke Demi Moore, s ktorou má skvelý vzťah. Jeho najmladšia dcéra Tallulah pre časopis Vogue prezradila, ako sa jej otcovi darí a ako trávi svoje dni.

Ako je na tom Bruce?

Ako povedala, je veľké šťastie, že Bruce je stále mobilný a vie sa pohybovať. Vo svojej pracovni trávi najviac času, pretože tam má veci, ktoré má najradšej. „Má tam modely starých áut, mince, kamene a rôzne predmety. Rád v rukách drží ťažšie veci, ktoré vie obracať medzi prstami. Stále mu tiež hrá hudba a on je skvelý hudobník, vie hrať na ústnu harmoniku,“ povedala.

Foto: profimedia

Demi Moore pri príležitosti narodenín svojho exmanžela taktiež zverejnila aktuálnu fotku Brucea, pričom sedia pri sebe a rozprávajú sa. Práve táto fotografia mnohých ľudí dostala a dojala. Hoci v poslednej dobe sa dozvedáme len málo informácií o tom, ako sa mu darí, jeho rodina sa snaží fanúšikov pravidelne zásobovať aspoň nejakými novinkami. Herec nevie rozprávať a svet vníma úplne inak, jeho manželka Emma však povedala, že sa má dobre a že ho zahŕňajú láskou.

Najnovšie články