Romantické a oveľa lacnejšie ako svadobné šaty vojvodkyne Kate! Vieme, ako budú vyzerať svadobné šaty Meghan Markle

KatkaR

Už len mesiac a pár dní delí krásnu Meghan Markle od toho, aby sa stala oficiálnou členkou kráľovskej rodiny. Svadobné zvony sa pre ňu a princa Harryho rozozvučia v kaplnke sv. Juraja na zámku Windsor už 19. mája. Asi nemusíme mať žiadne pochybnosti o tom, na kom budú upreté všetky oči prítomných hostí, zvedavých fotografov a koniec koncov i celej verejnosti. Práve preto sa už teraz špekuluje o tom, v čom sa vlastne bývalá herečka postaví pre oltár a čím oslní svojho princa. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Síce úplne istí tým, aké svadobné šaty Meghan zvolí, si budeme môcť byť až vo chvíli, keď Meghan vystúpi z auta a vykročí v ústrety svojej kráľovskej budúcnosti, existujú isté predpoklady a dostupné informácie, o ktoré sa s vami radi podelíme.

Meghan vystrieda v deň D dvoje šaty

Jedny bude mať oblečené počas formálnej ceremónie a druhé zase pri menej formálnej recepcii. Svadba bude rozdelená na dve časti, podobne ako to bolo aj v prípade svadby vojvodkyne Kate a princa Williama. Preto budú mať obaja mladomanželia k dispozícii aj druhý outfit.

Už si vybrala dizajnéra

Podľa zdrojov sa už snúbenica princa Harryho rozhodla, komu zverí do rúk šaty, na ktoré sa bude 19. mája upierať zrak všetkých prítomných hostí a v Kensingtonskom paláci vraj absolvovala aj skúšku týchto šiat. To však samozrejme nie je žiadnym prekvapením, keďže každá nevesta má v otázke svadobných šiat jasno minimálne 3 mesiace pred svojou svadbou.

Kto by mohol byť dizajnérom Meghaniných šiat?

Ralph & Russo: Meghan mala šaty z tejto kolekcie oblečené na svojich zásnubných fotografiách.

Roland Mouret: Dizajnér je dlhoročným priateľom Meghan, avšak to, či sa bude podieľať na jej svadobných šatách, odmietol komentovať.

Alexander McQueen: Módny dom mal na starosti aj svadobné šaty Kate Middleton.

Erdem: Meghan sa nikdy netajila tým, že túto kanadskú značku priam miluje.

Jenny Packham: Britská dizajnérka je jedným z obľúbencov vojvodkyne Kate.

Inbal Dror: Nedávno sme vás informovali o tom, že do tlače prenikli náčrty izraelského návrhára Inbala Drora, ktoré mali zobrazovať návrhy Meghaniných šiat.

facebook.com

A kto dizajnérom určite nebude?

Fanúšikovia krásnej Meghan v poslednej dobe špekulovali o tom, že dizajnérkou jej šiat by mohla byť bývalá členka Spice Girls, Victoria Beckham. Tieto špekulácie sa objavili po tom, čo bola Meghan odfotená vo svetríku z Victoriinej dielne, avšak bývalá spajska ich rýchlo vyvrátila: “V mojom svetríku vyzerala nádherne,“ povedala Victoria. “Som si istá, že to bude naozaj zábavná svadba. Ale nie, nepožiadala ma, aby som navrhla jej svadobné šaty.“

Šaty budú konzervatívne a veľmi formálne

Napriek všetkým skutočnostiam, ktoré naznačujú, že Meghan sa pri návrhu svojich šiat vyblázni a popustí uzdu svojej fantázie, opak bude pravdou. Keďže sa jedná o kráľovskú svadbu, predpokladáme, že šaty budú skôr tradičné a Meghan bude musieť pre tentokrát upustiť od svojho moderného a sviežeho štýlu.

…a pravdepodobne budú aj romantické

Meghan popísala svoje vysnívané svadobné šaty ešte v roku 2016 v jednom interview pre magazín Glamour: “Mám luxus v tom, že nosím krásne kúsky oblečenia každý deň, kvôli práci, takže čo sa týka môjho osobného štýlu – či svadobného či nie – je veľmi minimalistický a uvoľnený,“ prezradila. “Klasický a jednoduchý, tak by som ho nazvala, možno so šmrncom modernosti. Ja osobne preferujem svadobné šaty, ktoré sú trochu zvláštne, jedinečné alebo jemne romantické.“

Nie je šanca, že budú rovnaké ako jej prvé svadobné šaty

Meghan sa v roku 2011 vydávala za Trevora Englesona, s ktorým sa rozviedla o 2 roky neskôr, v jednoduchých svadobných šatách bez ramienok. Vzhľadom na vznešenosť kráľovskej svadby a narážkam, že jej svadobné šaty budú mať rukávy, predpokladáme, že Meghanine šaty z tohto roku budú s tými spred siedmich rokov neporovnateľné.

Meghanine svadobné šaty pravdepodobne nebudú drahšie než šaty Kate

Klebety, ktoré sa šírili verejnosťou a ktoré pojednávali o nekresťanskej sume, ktorú sa Meghan chystá utratiť na svoje svadobné šaty a o tom, že budú omnoho drahšie než vojvodkynine svadobné šaty, sú pravdepodobne naozaj iba klebetami. Šaty Kate Middleton stáli podľa zdrojov blízkych kráľovskej rodine približne 171 223€ a financovali ich jej rodičia, Carol a Michael Middletonovci. Preto sa prepokladá, že Meghan Markle určite neplánuje minúť na svoje šaty takúto sumu.

twitter.com

Máte nejaké nápady na svadobné šaty, ktoré by si Meghan mohla obliecť na túto pompéznu udalosť a zároveň si zachovať svoj štýl? Nech už budú Meghanine svadobné šaty akékoľvek, jedno je isté – budú tradičné. krásne, sofistikované, elegantné a jednoznačne nezabudnuteľné.

Pozri aj: Princ Harry dodrží jednu z najstarších kráľovských tradícií. Na svadobnom obrade Meghan dostane…

Katuš, womenshealthmag.com

Najnovšie články