Toto nikto nečakal! Meghan Markle sa na svojej svadbe chystá porušiť túto dôležitú a zaužívanú kráľovskú tradíciu

KatkaR

Prince Harry and Meghan Markle visit Nottingham Contemporary on December 1, 2017 in Nottingham, England. Prince Harry and Meghan Markle announced their engagement on Monday 27th November 2017 and will marry at St George's Chapel, Windsor in May 2018.

Britská kráľovská rodina je sledovaná nielen tamojšími rodákmi, ale rovnako i širokou verejnosťou a médiami na celom svete. Novinky z ich životov, práca i súkromie, starosti i radosti – to všetko sú oblasti, ktoré zaujímajú milióny ľudí, bez rozdielu národnosti, pohlavia či spoločenského postavenia. Preto nie je prekvapením, že celá krajina i svet je v radostnom očakávaní veľkého dňa, ktorý nastane už o pár mesiacov – svadby princa Harryho a jeho krásnej snúbenice Meghan.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prípravy v Kensingtonskom paláci sú už v plnom prúde a preto sa snažíme zisťovať a prinášať vám tie najhorúcejšie aktuality a detaily o tom, ako prebiehajú. Pozrite sa s nami na najnovšie informácie o momentálnom stave pripravovanej a očakávanej kráľovskej udalosti.

Síce meno krajčíra Meghaniných svadobných šiat ešte nebolo oficiálne prezradené, no na internete sa objavili prvé náčrty izraelského návrhára Inbala Drora. Táto voľba je však veľmi prekvapujúca, keďže tento návrhár je známy svojimi odvážnymi róbami, ktorým nechýba štipka pikantnosti.

Napriek americkým zvyklostiam, kedy rodičia oboch snúbencov financujú svadbu na polovicu, kráľovská rodina sa rozhodla zobrať všetky výdavky spojené so svadbou na seba.

The Queen and members of The Royal Family gather on the balcony of Buckingham Palace to watch the Royal Air Force Red Arrow display.Via: The Royal UK

Gepostet von Queen Elizabeth am Montag, 19. Juni 2017

Počas svadby princa Williama a vojvodkyne Kate Middleton, v apríli roku 2011, stúpol počet hostí v krajine o 350-tisíc oproti minulému mesiacu. Približne rovnaký vzostup sa očakáva aj tentokrát.

Experti odhadujú, že prostredníctvom cestovného ruchu a turizmu v čase kráľovskej svadby sa do krajiny dostane okolo 200 miliónov libier. Približne 150 miliónov bude vraj pochádzať z platieb v rôznych podnikoch, kluboch a baroch, ktoré budú v tom čase praskať vo švíkoch – práve tu budú totiž ľudia oslavovať túto jedinečnú udalosť.

Congratulations to His Royal Highness and Ms. Marklewww.doitinlondon.comCredit @ Kensington Royal

Gepostet von Do It In London am Montag, 27. November 2017

Pri príležitosti kráľovskej svadby sa  budú predávať aj rôzne suveníry, ktoré krajine vynesú asi 50 miliónov libier a nemalá čiastka bude pochádzať aj z medzinárodnej propagácie Anglicka.

Najavo vyšla ešte jedna zaujímavosť – 19. mája sa nebude úplne všetko odohrávať podľa starých britských tradícií. K oltáru totiž Meghan Markle povedie jej matka. Táto funkcia zvyčajne pripadá nevestinmu otcovi, tak ako to bolo aj na svadbe Williama a Kate.

Sama Meghan však často tvrdí, že so svojou matkou, Doriou Ragland, má oveľa bližší vzťah než s otcom Thomasom Marklom. Práve to je dôvod, prečo Meghan požiadala kráľovnú o povolenie, aby ju k oltáru mohla doviesť ona.

View this post on Instagram

MEGHAN MARKLE FOTOGRAFIADA POR PRIMERA VEZ CON SU MADRE. Desde que a la actriz @meghanmarkle se le relacionara con el príncipe Harry, prácticamente Doria Ragland se ha hecho prácticamente invisible. Hace unas semanas se pudo ver a madre e hija caminando por la calle rumbo a su clase de yoga. Doria es instructora de esta disciplina y ha inculcado en su hija el amor por ésta. Hay que reconocer que Doria se ha comportado a la altura pues lejos de querer figurar o sacar provecho, ha sido totalmente discreta. Además sigue viviendo en uno de los barrios más peligrosos de Los Angeles, en Crenshaw. Aunque en el Reino Unido muchos han levantado la ceja por los orígenes de la nueva novia de Harry, la verdad es que Doria no le pide nada a ninguna reina. Ella es una trabajadora social que se graduó hace muy pocos meses de la Universidad de South California en Ciencias Sociales, instructora de yoga como ya decía, y una amante de las obras benéficas. De hecho cuando Meghan era todavía niña, su madre la llevó a Oaxaca, México, en repetidas ocasiones para ayudar a los más necesitados, así como ha otros países del tercer mundo. Y conste, Doria no lo hace por cuestiones de agenda o protocolo, lo hace convencida de que sea uno quien sea, todos tenemos la obligación de ayudar y eso, es más noble que cualquier título nobiliario. ¡¡¡¡¡¡Bien por Doria Ragland!!!! #meghanmarkle #doriaragland #yoga #princeharry #princeharryofengland #mexico #oaxaca #royalty #realeza #britishmonarchy #love

A post shared by Royalty Report (@royalty.report) on

S príchodom Meghan Markle do kráľovskej rodiny sa toho pravdepodobne naozaj veľa zmení. Uvidíme, aké prekvapenie nám mladí snúbenci (či iný člen rodiny) pripravia najbližšie. Tešíte sa naň?

Pozri aj: Do kráľovskej rodiny sa narodí ďalšie nové bábätko! A nemáme na mysli to, ktoré čaká Kate a William

zdroj: babskeveci.sk (Katuš), ofigenno.com

0
Komentovať