7 znamení toho, že medzi vami a vaším partnerom je ešte stále extrémne silná sexuálna príťažlivosť

Lucia Mužlová

Niekedy začnú lietať iskry medzi dvojicou, u ktorej by sme to vôbec nečakali. Ako napríklad u Jana a Terezy. Ona mladá intelektuálka, ktorá doposiaľ trávila noci v spoločnosti Sofoklesa, on večný rebel, ktorý skončil základnú školu v 17-tich. Nespojil ich teda duch, ani intelekt. Funguje však medzi nimi chémia. A to poriadna. Taká, pri ktorej rozum ide na druhú koľaj.

Ak sexuálna príťažlivosť funguje u ľudí, ktorí si rozumejú aj v ostatných oblastiach, je to len čerešnička na torte harmonického vzťahu. Ako ste na tom vy? Ak spozorujete vo svojom vzťahu týchto 7 znakov, môžete si blahoželať. Na nedostatok iskry vo vzťahu sa rozhodne nemôžete sťažovať.

#1 Nemôžete sa partnera nasýtiť

Photo by Pablo Heimplatz on Unsplash

Ste na ňom doslova fyzicky závislí. Najradšej by ste nevyliezli z postele, pretože ho stále potrebujete cítiť – pričom nemusí ísť nutne len o sexuálny akt. Priťahuje vás na ňom všetko. Jeho vôňa, dotyk jeho pokožky, celý komplex toho, čo mu nadelila matka príroda. Má jedinečné vyžarovanie, charizmu, ktorá vás úplne opantá.

#2 Nelogické konanie

To je práve vyššie zamilovanej Terezy, ktorá si kvôli Janovi dala na chrbát tetovanie, hoci doposiaľ nemala odvahu ani na prepichnutie ucha. Jemu sa to však páčilo. A ona urobí čokoľvek, aby boli spolu. Aj keď je vysoká pravdepodobnosť, že skôr či neskôr svoje konanie oľutuje.

#3 To najdôležitejšie je maznanie

Photo by Becca Tapert on Unsplash

I keď to môže znieť paradoxne, pre mnohých ľudí je oveľa dôležitejšie maznanie, než samotný sex. Práve cez maznanie si môžeme dosýta prejavovať lásku, byť zraniteľnými a odovzdať sa partnerovi. Ak to vyústi do kvalitného milovania, je to len skvelý bonus navyše. Každodenný divoký sex však nie je podmienkou.

#4 Vycítite partnerovu bolesť

Photo by Saneej Kallingal on Unsplash

Ste si takí blízki, že sa partnerova bolesť stane vašou bolesťou. A to doslova. Ak sa trápi, súcítite s ním. A bude vás veľmi mrzieť, že mu nebudete vedieť pomôcť.

#5 Ak má partner zlú náladu, máte ju aj vy

Niekedy vás svojím konaním dokáže poriadne stiahnuť dole a doslova vás nakazí svojou negativitou. Pre pozitívne fungovanie vzťahu to však nie je bohviečo. Preto sa snažte robiť čokoľvek, aby ste sa držali nad vodou. Konieckoncov, možno práve vaše dobré naladenie dokáže potiahnuť vášho partnera.

#6 Radi sa bozkávate

Photo by Nathan Walker on Unsplash

A to bez ohľadu na to, či ste spolu mesiac alebo máte za sebou už celé desaťročie. Partnerove pery sú pre vás doslova magnetom. Bozk pre vás nie je len fyzický. Znamená pre vás skutočný prejav lásky, a to je viac než tisíce slov. Okrem toho, jedna zo štúdii potvrdila, že pomocou bozku dokážeme otestovať, či medzi nami a partnerom funguje chémia. Preto dôležitosť bozkov rozhodne netreba podceňovať.

#7 Nevymenili by ste ho za nič na svete

Ak ste s ním spokojní a nepozeráte po iných, nie je čo riešiť. Je to dôkaz toho, že ste s tým, s kým máte byť. Preto si to užívajte. Je to dar, ktorý sa nie vždy ujde každému.

Pozri aj: 10 mužov prezradilo, čím ich priateľky neuveriteľne vzrušujú (bez toho, aby o tom vôbec vedeli)

bustle

Najnovšie články