Polícia hľadala muža, ktorý zobral z obchodu plienky. Reakcia ľudí však vyvolala niečo úplne iné

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Byť rodičom nie je jednoduché, hlavne vtedy, keď na to, aby ste uživili deti, nemáte dostatok financií. Potreba zabezpečiť svoje deti rodičov často vedie k zúfalým činom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Policajné oddelenie Winter Haven na Floride zverejnilo fotografie muža, ktorý bol obvinený z krádeže plienok v supermarkete. Ako uvádza portál Legit, ľudia, ktorí muža poznali, boli vyzvaní, aby zavolali na určité číslo a polícia mohla muža zadržať. Vo svojom vyhlásení uviedli, že sa pokúsil dvakrát zaplatiť za položky, no jeho karty boli zamietnuté.

Reakcia ľudí je neuveriteľná

Polícia však nečakala, že ľudia sa rozhodnú, že mužovi pomôžu. Pod príspevkom na sociálnych sieťach sa ozvalo množstvo ľudí, ktorí sa ponúkli, že položky, ktoré muž z obchodu zobral, zaplatia. Podľa dôstojníkov muž najprv prišiel so svojimi dvoma deťmi a kupoval plienky a obrúsky, no jeho karta bola zamietnutá. Potom prišiel druhý raz s inou kartou, ale stalo sa to isté. Nakoniec odišiel s položkami bez toho, aby za ne zaplatil.

Väčšina ľudí ho však označilo ako dobrého otca a ponúkli sa, že mu podajú pomocnú ruku. „Zaplatím to za neho, ak to zabráni jeho zatknutiu,“ ozval sa jeden v komentároch. Mnohým ľuďom tiež prišlo nevkusné, že zverejnili fotografiu otecka. Polícia medzitým muža našla, no supermarket sa rozhodol, že na neho nepodá trestné oznámenie. Fotografie otecka polícia nakoniec zmazala.

Najnovšie články