Pamätáte si na dievčatko z kultovej reklamy na Kofolu? Čoskoro sa opäť vráti na televízne obrazovky

Kristína Hagarová

Reprofoto: Youtube (Kofola ČeskoSlovensko)

Kto by nepoznal reklamu na Kofolu s rozkošným kučeravým dievčatkom. Tá sa nám už tradične spája s Vianocami. Tie sú ešte veľmi ďaleko, avšak rozkošné dievčatko uvidíme na obrazovkách už čoskoro. 

Malé dievčatko však už vyrástlo. Sandra Flemrová má už 23 rokov a pracuje ako zdravotná sestra v zubnej ambulancii. Ako uviedol portál Čas.sk, Sandra mala v čase nakrúcania legendárnej reklamy 3 roky a z nakrúcania si príliš veľa nepamätá, jedine guľovačku so štábom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Shaa Laoknub (@shaalaoknub)

Reklama už čoskoro aj u nás

Aj keď neskôr ešte absolvovala niekoľko kastingov, herectvu sa nevenovala a začala sa venovať inej oblasti. Už čoskoro sa však vráti na televízne obrazovky a nemôže to byť inak, ako v reklame na Kofolu. Návrh na spoluprácu jej predostrela spoločnosť, ktorá hľadala tvár pre nový projekt, vratné fľaše „cirkulka“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sandra Flemrová (@_sandraflemrova)

Nový koncept

Ako ďalej uvádza portál, marketingový riaditeľ spoločnosti Kofola pre Česko a Slovensko, Pavol Chalupka povedal, že okrem toho, že je Sandra spojená s Kofolou už 20 rokov, patrí tiež ku generácii, ktorá sa stará o udržateľnosť. Zároveň sú radi, že ju opäť môžu privítať na obrazovkách. Sandra tiež povedala, že si to veľmi užila, hoci nakrúcanie bolo náročné. Nová reklama aj so Sandrou by mala byť na obrazovkách už 1. júla tohto roka.

0
Komentovať