Neuveriteľné, ako vyrástla. Dcéra Beyoncé má už 11 rokov a je jasné, na koho sa podobá

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Keď sa narodila, mnohí sa jej smiali, že vyzerá ako jej otec. Jej najstaršia dcéra Blue Ivy Carter má 11 rokov a svojou krásou všetkým neprajníkom vytrela zrak.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál CNN, počas víkendu sa svetoznáma speváčka Beyoncé postavila na pódium pri otvorení rezortu Atlantis v Dubaji. Na pódiu sa k nej pripojila práve jej dcéra, 11-ročná Blue Ivy Carter pri predvedení „Brown Skin Girl“.

Pozornosť na seba strhla hlavne jej dcéra

Beyoncé tiež predviedla niektoré zo svojich najväčších hitov ako Crazy in Love, Beautiful Liar či Naughty Girl. Jej manžel Jay-Z sa prizeral z balkóna hotelovej izby v publiku. Celé predstavenie otvorilacoverom skladby Etty James At Last, keď okolo nej vybuchol ohňostroj. Okrem hudby vyvolali rozruch aj jej zmeny kostýmov.

Na koho sa podobá?

Beyoncé mala na sebe viacero honosných kompletov, vrátane body Nicolasa Jebrana zdobeného zlatými detailmi a masívnou čelenkou. Posledný koncert, ktorý Beyoncé odohrala, bol v roku 2018 na Global Citizen Festival. Povzbudzovali ju ďalšie hviezdy ako napríklad Rebel Wilson, Kendall Jenner, Simon Huck a Jonathan Cheban.

Veľkú pozornosť si však vyslúžila práve jej dcéra Blue, ktorá je veľmi krásna a začína sa podobať na svoju slávnu mamu.