Správa, ktorá mnohých ľudí prekvapila. 41-ročná hviezda sa stala po prvý raz mamou

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (parishilton)

Paris Hilton spolu s manželom Carterom Reumom privítali na svete svoje prvé spoločné bábätko. Mnohých tým prekvapili, pretože netušili, že sú v očakávaní.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál People, dieťatko privítali na svete prostredníctvom náhradnej matky. „Vždy bolo mojím snom byť matkou a som taká šťastná, že sme sa s Carterom našli. Sme nadšení, že môžeme spolu založiť našu rodinu a naše srdcia sú plné lásky k nášmu chlapčekovi,“ povedala Paris Hilton.

Správu zdieľala aj na Instagrame

Správu zdieľala Paris Hilton na svojom Instagrame, kde zverejnila fotografiu dieťatka, ktoré jej drží palec. „Už si milovaný nad rámec slov,“ napísala. Paris predtým otvorene hovorila o svojej túžbe stať sa rodičom spolu s Carterom. Hovorila o tom, že začali proces oplodnenia IVF počas pandémie koronavírusu, keďže celý svet bol zatvorený.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton)

„Vedeli sme, že si chceme založiť rodinu a povedala som si, že je to perfektné načasovanie. Zvyčajne som v lietadle 250 dní v roku, takže sme si pripravili všetky vajíčka,“ povedala v jednom rozhovore. Paris a Carter sa zasnúbili po viac ako roku randenia a neskôr mali trojdňový svadobný obrad.