Radko z Ruže pre nevestu prezradil šokujúce tajomstvo. Niečo také by ste od neho určite nečakali

Dana Kleinová

Foto: TV Markíza

Čím menej súťažiacich ostáva, tým viac tajomstiev vypláva na povrch. Tentoraz však prekvapil Radko, ktorý prezradil niečo, na čo nik nebol pripravený. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Už dve súťažiace odišli zo súťaže a ukážka k ďalšej epizóde prezrádza, že odchod zvažuje aj ďalšia. Diváci tak začali vo veľkom diskutovať, čím to je, a prečo sa to nestalo len raz. V komentároch písali o tom, ako tým určite utrpelo jeho ego, no našli sa aj ženy, ktoré mali o neho obavy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Radko Urbanyak (@radkourbanyak)

Prezradil tajomstvo

„Radko má tiež záväzky voči Markíze, a to, že odišla druhá súťažiaca dobrovoľne, môže u neho vyvolať úzkosť a nedôveru voči vlastnej hodnote. Isto s tým, či má ísť do tohto projektu, bojoval aj predtým. Keby mu to bolo jedno, čo sa udialo, pochybovala by som o jeho zdravých emóciách,“ vysvetlila v komentároch jedna diváčka.

Vyzerá to tak, že nebude ďaleko od pravdy, keďže predtým než Anet odišla zo súťaže, Radko jej prezradil svoje tajomstvo. „Keď som bol mladý, bol som veľmi tučný. Vždy keď priberiem, nemám rád sám seba. Som tak na seba veľmi striktný,“ povedal jej na rande pri zbieraní čajových lístkov.

Radko navyše trávil rána na Srí Lanke každodenným tréningom na pláži, a tak je vidieť, že starostlivosť o svoju postavu berie naozaj vážne.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Najnovšie články