Zuzana Čaputová prekvapila všetkých ľudí: Takto ste našu prezidentku ešte nikdy predtým nevideli

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Prezidentka Zuzana Čaputová je od nastúpenia do funkcie pod drobnohľadom. Na rozdiel od jej mužských predchodcov sa do centra pozornosti dostáva často aj to, čo má práve oblečené.

Článok pokračuje pod videom ↓

Aj keď mnohí ľudia tento prístup kritizujú, podľa ďalších je to pochopiteľné, vzhľadom na to, že nenosí neustále len oblek, ako sa to vyžaduje od prezidentka muža. Najnovšie však všetkých zaujala na festivale Pohoda, kde sa objavila po boku svojho partnera Juraja, a to v jednoduchých čiernych šatách a bielych teniskách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Festival jej chýbal

Návštevníci Pohody ju mohli vidieť, ako sa po festivale prechádza na bicykli. „Chýbala mi Pohoda! Rada hovorím o tom, že stretnutia s ľuďmi mi dobíjajú baterky a pre tento festival to platí mimoriadne. Skvelá atmosféra a množstvo náhodných stretnutí sú radosťou, ktorá, verím, sa nám bude opäť vracať každoročne,“ napísala na svojom Instagrame.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Silný odkaz na sociálnych sieťach

Ďalej zdieľala na sociálnych sieťach aj niekoľko záberov z festivalu, pričom si vyslúžila naozaj množstvo chvály. Okrem iného tiež zverejnila odkaz na záver diskusie, pričom jej slová si môžete vypočuť vo videu. „Môj odkaz na záver diskusie na Pohode pre všetky dievčatá a ženy, ale aj pre celú krajinu. Ďakujem za úžasné prijatie a atmosféru, veľmi si to vážim.“

Najnovšie články