George, Charlotte a Louis poriadne vyrástli: Keď uvidíte, čo urobila princezná svojmu bratovi, poriadne sa zasmejete

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kráľovská premiéra pre princa Georgea, princeznú Charlotte a princa Louisa. Deti Kate Middleton a princa Williama debutovali vo štvrtok na Trooping the Colour, každoročnej verejnej oslave narodenín kráľovnej Alžbety.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál People, traja súrodenci sedeli vedľa seba v koči počas sprievodu, a to po boku svojej mamy Kate a Camilly, vojvodkyne z Cornwallu. William sa sprievodu zúčastnil jazdou na koni vo svojej vojenskej uniforme. Kate sa rozhodla pre biele šaty od Alexandra McQueena, ktoré už mala na sebe aj predtým.

Foto: profimedia

Deti poriadne vyrástli

Jej deti boli ladené do modrej. Mnohých ľudí zaujalo, ako veľmi vyrástol princ George, ktorý v modrom obleku a košeli vyzeral naozaj vyspelo. Charlotte mala na sebe krásne modré šaty a Louis vyzeral rozkošne v námorníckom komplete. Podobný nosil aj princ William, keď bol malý chlapec.

Charlotte schladila svojho brata

Keď išiel koč okolo ľudí, všetci traja nadšene mávali všetkým priaznivcom v uliciach. To sa nezaobišlo bez vtipného momentu, kedy princezná Charlotte „schladila“ svojho mladšieho brata Lousa tým, že ho chytila za ruku, aby už nemával. Po sprievode sa všetci stretli so svojimi bratrancami a širšou rodinou, vrátane princa Harryho a Meghan Markle. Tí sa na balkóne neukázali. Ďalší vtipný moment bol, keď princ Louis zasalutoval vojakom práve vtedy, keď sa s nimi oficiálne pozdravil aj jeho starý otec, princ Charles.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený _BritishRoyals_ (@_britishroyals_)

Video s princom Louisom sa stalo virálne už v roku 2019, keď oduševnene mával z balkóna. Všetky deti boli zaujaté lietadlami Royal Air Force, ktoré im lietali nad hlavou a upozornila ich na ne aj kráľovná Alžbeta

0
Komentovať