TEST: Pozrite sa na obrázok a vyberte postavu, ktorá má podľa vás najmenej rokov. Váš výber o vás prezrádza toto!

Lucia Mužlová

V tomto teste máte jedinú úlohu. Zahľaďte sa na nižšie priložený obrázok a intuitívne odpovedzte na otázku: Ktorá z týchto 3 osôb je podľa vás najmladšia? Nižšie si môžete prečítať, čo o vás váš výber prezrádza. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Toto je obrázok. Ktorú osobu odhadnete na najnižší vek?

psych2go.net

Postava č. 1

Patríte medzi 35% ľudí, ktorí si zvoli túto odpoveď. V tom prípade to znamená, že ak by vás mal niekto vystihnúť jediným slovom, bola by to intuícia. Máte ju totiž mimoriadne vyvinutú a vo väčšine prípadov viete, ako a kedy sa rozhodnúť. Takmer nikdy sa nemýlite, čo z vás robí mimoriadne efektívneho človeka.

Jediná vec, ktorá vás môže brzdiť je to, že niekedy nad všetkým až príliš premýšľate. Chceli by ste poznať odpoveď na každú otázku ihneď, to však nie je možné. Nechajte život voľne plynúť a užívajte si jeho čaro plnými dúškami.

Postava č. 2

To, že najmladšou je práve táto postava, si myslí až 40% ľudí. Váš typ osobnosti by sa dal nazvať “večným žiakom”. Neustále sa učíte nové veci a robí vám to obrovskú radosť. Vašou silnou stránkou je aj to, že dokážete odložiť krátkodobé pokušenie pre dlhodobý zisk.

Zo všetkých ľudí na svete možno nie ste tým najpriateľskejším človekom, ale ľudia, ktorí vás poznajú naozaj dobre vedia, že vo svojom vnútri skrývate obrovské srdce. Vyznačujete sa tiež dokonalým súladom rozumu, inštinktu a srdca. Práve to vás robí mimoriadne dôvtipným jedincom.

Postava č. 3

Postavu číslo 3 si vybralo najmenej ľudí, a to len 25%. Ak by vás malo vystihnúť jediné slovo, bola by to citlivosť. Ak sa dostanete do nejakých problémov, na to, aby ste si všetko dôkladne premysleli, potrebujete dostatok času. Nakoniec však vždy nájdete rozumný kompromis, ktorý neublíži ani vašim citom, ale nie je ani v rozpore s vašou logikou.

Ľudia vás považujú za mimoriadne príjemného spoločníka a cítia sa pri vás úplne uvoľnene. Možno o tom ani neviete, ale na svoje okolie máte veľký vplyv – ste totiž veľmi presvedčivým človekom. Vašou výhodou je aj to, že máte mimoriadne rozsiahle vedomosti, a to hneď z viacerých oblastí.

Pozri aj: TEST: Intuitívne si vyberte vtáčika, ktorý sa vám najviac páči. Výsledok symbolizuje to, čo v tejto chvíli najviac potrebujete

zdroj: babskeveci.sk, psych2go

Najnovšie články