Viktor Vincze zverejnil fotografie z utajovanej svadby s Adelou. Po rokoch odhalil obrovské tajomstvo

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (viktorvincze)

Viktor Vincze je známy aj tým, že veľmi pekne na sociálnych sieťach prezentuje nielen seba, ale aj svoju manželku Adelu, ktorá žiadny účet na sociálnych sieťach nemá. Najnovšie však zverejnil fotografie, ktoré predtým ešte neukázal.

Článok pokračuje pod videom ↓

Medzi Adelou a Viktorom je desaťročný rozdiel, čo bolo dlhú dobu veľmi diskutované. Zasnúbili sa len po pár mesiacoch vzťahu, čo opäť rozprúdilo diskusie a rôzne názory. Adela a Viktor sa však vôbec nestarali o to, čo si myslia druhí ľudia, záležalo im len na tom, že sa majú radi. Tak by to aj malo byť. Okrem toho, Viktor svojím správaním a názormi dokazuje, že napriek mladému veku je skutočne mužom a nielen chlapcom.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Svadba v kruhu rodiny

Najnovšie zverejnil fotografie z „prvej“ svadby, ktorú s Adelou mali. Ku fotografiám pripojil aj krásne vyznanie. „Takto pred tromi rokmi som sa stal manželom. 9.6.2017 popoludní sme mali vo Svätom Jure našu prvú, “neverejnú” svadbu. Ráno som musel ísť naotočku do Galanty, lebo mi chýbal rodný list. Paparazzi moje prenasledovanie vzdal na výjazde z Bratislavy a medzitým Adelku skrčenú na zadnom sedadle prepašoval sused z garáže našej bytovky (ďakujeme Maťovi Mercovi). Len v kruhu najbližšej rodiny nás zosobášil v evanjelickom kostole skvelý a charizmatický Michal Koreň,“ napísal.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Zábava až na druhý deň

„Keď sme si štrngali druhým pohárom vína už ako zosobášený pár, mi prišla správa od bulvárneho fotografa zaparkovaného pred naším bratislavským bytom, či neviem kedy presne Adelka odíde z domu, lebo “máme informáciu, že okolo druhej”. Večer sme sa presunuli do tomášovského kaštieľa a na druhý deň rozbehli najlepší žúr našich životov…“

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze (@viktorvincze),

Nádherné vyznanie

„A aj po troch rokoch platí to isté: Som mužom ženy, ktorá nečaká, že ju budem robiť šťastnou a ani ja to nečakám od nej. Za to si je zodpovedný každý sám, aj preto nám je spolu dobre. Neplytváme zažitými frázami, že rodina je základ, ani že manželstvo je zmyslom života. Lebo základom a zmyslom nášho života, je život sám. A zatiaľ je perfektný taký, aký je. Sme zaň, aj za dnešný deň, veľmi vďační,“ dodal.

Je jasné, že takto si predstavuje vyznanie asi každá žena, zároveň sú však jeho slová rozumné a určite by sa nimi mali riadiť aj ostatní ľudia.

Najnovšie články