Šok pre fanúšikov Harryho a Meghan. Veľkej láske je vraj koniec a ich manželstvo je v troskách

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Nové informácie, ktoré sa objavili, šokovali fanúšikov kráľovskej rodiny. Zdroj, ktorý má blízko k Meghan a Harrymu tvrdí, že ich veľkej láske je koniec.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Sun, princ Harry má vyčlenenú izbu v luxusnom hoteli, kde býva sám blízko svojho kalifornského domova. Je to pre neho únikové miesto, kde cvičí, no zároveň aj býva. Taktiež tam veľmi často zostáva bez svojej manželky Meghan. Kráľovský expert pre GBNews dokonca tvrdí, že princ Harry sa bude vracať do Británie, kde ho privíta kráľ Karol, aj princ William.

Foto: profimedia

Je veľkej láske koniec?

Harry a Meghan oslavujú piate výročie svadby a hoci pred všetkými vystupujú ako ideálny pár, najnovšie klebety tvrdia niečo iné. Harry je vraj s Meghan len preto, aby videl vyrastať svoje deti. Špekulácií je hneď niekoľko.

Harry si chodí oddýchnuť od rodiny

Meghan a Harry mali minulý týždeň výročie svadby, avšak neobjavila sa žiadna fotografia. Ďalší argument je spomínaná izba v hoteli blízko ich sídla. Nasledujúcim dôvodom je to, že je členom súkromného klubu San Vicente Bungalows v Los Angeles, ktorý má prísne pravidlá na ochranu svojich členov.

Foto: profimedia

O Meghan vraj zistil pravdu

Hostia majú zakázané fotografovať vnútri klubu a zároveň im cez ich fotoaparáty na mobile prelepia nálepky. Taktiež majú zakázané rušiť ostatných členov klubu. Ročné poplatky sa pohybujú okolo 3 000 libier, pričom uchádzačov musí preveriť porota. Tá má podľa zdrojov zahŕňať aj herečku Juliu Roberts.

Zdroje hovoria, že sú spolu len kvôli deťom

Kráľovský expert Paul Burrell má na to jednoznačný názor. Bývalý komorník princeznej Diany tvrdí, že Harry sa zobudil a konečne uvidel pravdu o Meghan Markle. V manželstve vraj zostáva iba preto, aby videl svoje deti, Archieho a Lilibet.

Foto: profimedia

Harry bol podľa neho opantaný jej krásou a už čoskoro budú jeho kroky smerovať naspäť do Veľkej Británie, kde ho jeho otec kráľ Karol a brat princ William budú čakať bez výčitiek a s otvorenou náručou. Hovorca spoločnosti Archewell tieto tvrdenia poprel.

Najnovšie články