Kate Middleton zmenila účes a fanúšikovia sú nadšení. Expertka tvrdí, že je za tým jednoduchý dôvod

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Princezná z Walesu svojím novým účesom signalizuje moderný štýl a koriguje svoju osobnú značku, prezradili odborníci. Svoj typický účes zmenila za strih do postupna s ofinou. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše DailyMail, kráľovskí fanúšikovia sú nadšení z nového účesu Kate Middleton. Tá sa po lete rozhodla pre zmenu a svoje nové vlasy stihla ukázať na viacerých udalostiach. Jednou z nich bola aj návšteva väzenia, kde sa princezná ukázala v modrom nohavicovom kostýme. Vďaka tejto zmene vyzerá Kate naozaj sviežo a mladistvo a podľa expertov to nie je náhoda.

Sleduje trendy

Trojnásobná mama debutovala s oslnivými kučerami a ofinou v štýle 70. rokov a cestičku nabok vymenila za cestičku na stred.

Ocenená osobná stylistka Lisa Talbot hovorí, že nový účes je znakom „mladého a moderného“ člena kráľovskej rodiny, ktorý chce „prijať nový vzhľad“. Pre FEMAIL povedala, že neustále sa meniaci vzhľad princeznej Kate je znakom toho, že rada sleduje trendy a mení sa s dobou, spolu s ktorou sa vyvíja aj samotná kráľovská rodina.

„S prichádzajúcou novou sezónou je krásne vidieť Kate predvádzať nový účes, ktorý je o niečo kratší a má viac vrstiev,“ povedala a hneď dodáva: „Myslím si, že to ukazuje členku kráľovskej rodiny, ktorá je mladá a moderná a skutočne chce prijať svieži vzhľad, ktorý vytvára osobnú značku, ktorá k nej priťahuje verejnosť. Svedčí to o dôvere, empatii, láskavosti a túžbe ukázať, že je ako mnohé ženy, ktoré sa môžu a budú meniť s dobou.“

Louise Bailey, expertka na predlžovanie vlasov v Beauty Club London a vlasová stylistka hviezd, si zároveň všimla, že Kate použila aj príčesky. Nie však na predĺženie vlasov, ale na ich zahustenie s tým, že využila aj niekoľko svetlých pramienkov na celkové oživenie účesu.

Foto: profimedia

Najnovšie články