Zuzana Čaputová zverejnila srdcervúcu fotografiu so svojím zosnulým otcom: Takéto slová mu venovala priamo do neba

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Aj keď Deň otcov nie je až tak populárny ako Deň matiek, podstatné je, že každý z nás by si mal na toho svojho určite spomenúť. To urobila aj naša prezidentka, Zuzana Čaputová.

Článok pokračuje pod videom ↓

Prezidentka na svojom Instagrame zverejnila srdcervúcu fotografiu so svojim zosnulým otcom, ktorý zomrel minulý rok po boji s chorobou, práve počas návštevy pápeža Františka na Slovensku.

Silné slová

„K dnešnému Dňu otcov prajem všetkým otcom, aby ich deti boli na nich hrdé. Svojmu otcovi už osobne poďakovať a zaželať nemôžem, no to ako ovplyvnil môj život, ma s ním spája každý deň. To, ako mi v detstve strihával vlasy “na chlapca” a zastrihol do ucha, to ako bol na nás prísny a učil nás sebadisciplíne. Až po slová, ktoré nám povedal pár dní pred smrťou, “snažil som sa uctiť si každého človeka, bez rozdielu jeho postavenia. Skromnosť a pracovitosť, to som sa snažil vštepiť aj vám”, ďakujeme oci,“ napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Jej slová potešili mnohých ľudí a niektorí dokonca napísali aj svoje príhody a vyznania otcom, ktorí už tu nemôžu byť. Spomenuli ste si na toho svojho aj vy?

Najnovšie články