Zuzana Čaputová zverejnila srdcervúcu fotografiu so svojím zosnulým otcom: Takéto slová mu venovala priamo do neba

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (zuzana_caputova)

Aj keď Deň otcov nie je až tak populárny ako Deň matiek, podstatné je, že každý z nás by si mal na toho svojho určite spomenúť. To urobila aj naša prezidentka, Zuzana Čaputová.

Prezidentka na svojom Instagrame zverejnila srdcervúcu fotografiu so svojim zosnulým otcom, ktorý zomrel minulý rok po boji s chorobou, práve počas návštevy pápeža Františka na Slovensku.

Silné slová

„K dnešnému Dňu otcov prajem všetkým otcom, aby ich deti boli na nich hrdé. Svojmu otcovi už osobne poďakovať a zaželať nemôžem, no to ako ovplyvnil môj život, ma s ním spája každý deň. To, ako mi v detstve strihával vlasy “na chlapca” a zastrihol do ucha, to ako bol na nás prísny a učil nás sebadisciplíne. Až po slová, ktoré nám povedal pár dní pred smrťou, “snažil som sa uctiť si každého človeka, bez rozdielu jeho postavenia. Skromnosť a pracovitosť, to som sa snažil vštepiť aj vám”, ďakujeme oci,“ napísala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Čaputová (@zuzana_caputova)

Jej slová potešili mnohých ľudí a niektorí dokonca napísali aj svoje príhody a vyznania otcom, ktorí už tu nemôžu byť. Spomenuli ste si na toho svojho aj vy?

0
Komentovať