Unikli informácie o zdravotnom stave Kate Middleton. Už je jasné, ako na tom princezná v skutočnosti je

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Kate Middleton len pred niekoľkými týždňami zverejnila správu, že bojuje s rakovinou. Hoci nešpecifikovala, o aký druh rakoviny ide, oporou je jej rodina a hlavne jej manžel, princ William.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa odborníka sa zdá, že princezná z Walesu je na tom dobre a v poriadku prebieha aj jej liečba. Ako píše portál The Sun, hlavnú správu verejnosti vyslal jej manžel, princ William, ktorý sa vrátil k svojim pracovným povinnostiam. Najprv ho videli spolu so synom Georgom povzbudzovať ich obľúbený tím Aston Villa a o pár dní bol William na akcii pri príležitosti pomoci charitatívnej organizácii.

Foto: profimedia

Čo si myslí kráľovský expert?

Kráľovský expert Richard Fitzwilliams tvrdí, že je to všetko dobre načasované a kráľovská rodina je na ceste späť do normálu. „Veľmi dobre si uvedomujú, že každá vec, ktorú urobia, vysiela správu do sveta. Tu išlo o signál, že Kate sa zotavuje dobre. Bolo by fajn, keby tam bola aj ona, ale v jej stave to nikto nečaká,“ povedal.

Celá rodina je pri nej

Po oznámení princezninej diagnózy pri nej stála celá jej rodina. Kráľ Karol vyjadril obdiv k jej statočnosti, pričom on sám momentálne podstupuje liečbu rakoviny. Camilla bola po diagnóze jej manžela neustále po jeho boku a chce byť rovnakou oporou aj pre Kate. Popritom ona sama vykonávala množstvo kráľovských povinností, ktoré jej manžel nemohol.

William sa vracia k svojim povinnostiam

Najnovšie články