Meghan Markle sa po pohrebe odhodlala k obrovskému kroku. S touto žiadosťou sa obrátila na kráľa Karola

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Meghan Markle sa mala po pohrebe kráľovnej Alžbety obrátiť na kráľa Karola s veľmi odvážnou žiadosťou. Podľa reportéra Neila Seana napísala formálny list novému panovníkovi a požiadala ho o súkromný rozhovor.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu Tyla chce mať Meghan dobré vzťahy a je ochotná urobiť všetko preto, aby sa to v rodine „vyčistilo“. Meghan na pohrebe mnohí ostro sledovali, preto si všimli, že po ňom plakala, keď stále pred Kamilou a Kate Middleton. Ako sa však ukázalo, predtým, než sa spolu s Harrym vrátia do Kalifornie, chcú „vyčistiť vzduch“ s členmi kráľovskej rodiny.

Kráľovi Karolovi napísala formálny list

Preto napísala kráľovi Karolovi formálny list, v ktorom ho žiada o osobný rozhovor. Neil Sean povedal, že by to bola príležitosť vyrozprávať si krivdy a vysvetliť niektoré veci, ktoré počas posledných dvoch rokov urobili. Podľa neho Meghan ukázala sebavedomie a formálnosť žiadosti tiež hovorí o mnohom.

Foto: profimedia

Kontroverzní členovia rodiny

Meghan a Harry sa stali kontroverznými postavami hlavne po rozhovore s Oprah, ktorý obsahoval niekoľko šokujúcich obvinení. Jedným z najškandalóznejších tvrdení páru bolo, že nemenovaný starší člen kráľovskej rodiny vyjadril obavy z farby pleti ich syna Archieho. Odmietli sa podeliť o to, kto to tvrdil, aj keď povedali, že ani Alžbeta, ani Philip to neboli.

V inom rozhovore Meghan povedala, že v dôsledku intenzívnych útokov z bulvárnych médií trpela depresiami a myšlienkami na samovraždu, ale keď požiadala o pomoc, kráľovská rodina neurobila nič. Toto stretnutie by mohlo napraviť narušené vzťahy s členmi kráľovskej rodiny a spojila ich aj smrť milovanej kráľovnej Alžbety.

Najnovšie články