Mamička deň po Štedrom dni skladá vianočný stromček aj všetky ozdoby. Dôvod, pre ktorý to robí, mnohí ocenili

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (bruh.georgia)

Na Slovensku si väčšina ľudí necháva vianočné ozdoby až do 6. januára, niektorí dokonca ešte dlhšie. Jedna mamička však zložila všetky vianočné ozdoby už 25. decembra. Aký je jej dôvod?

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál Daily Star informoval o Georgii Schofield, ktorá na sociálnych sieťach zverejnila, prečo dáva dole ozdoby už takto skoro. Jej dôvod je však veľmi pekný. „Moja dcéra má narodeniny 26. decembra. Je preto čas na narodeninovú výzdobu,“ povedala. Tisíce ľudí sa jej začalo pýtať, prečo to vlastne robí a jej odpoveď naozaj stojí za všetko.

Chce, aby bol ten deň iba o nej

Proste nechce, aby Vianoce zatienili deň jej dcéry, ktorý by mal byť iba o nej. Mnohí ľudia jej rozhodnutie podporili. Jej dcéra je ešte malá a vo svoj narodeninový deň by sa mala cítiť výnimočne. „To je krásne, keď urobíte narodeniny svojej dcére bez Vianoc. Je to o nej a nie o sviatkoch. Super.“ Iní ľudia však povedali, že keby mali narodeniny v období Vianoc, chceli by, aby tam bol vianočný stromček.

@bruh.georgia Time to get on with the birthday decorating 😬 #schofieldfamily ♬ 100 Ways – Jackson Wang

Georgia však povedala, že je to už u nich tradícia. „Chcela som, aby bol pre ňu ten deň čo najnormálnejší narodeninový deň. Je to len naša vlastná rodinná tradícia.“ Čo si o takomto rozhodnutí myslíte vy?