Markíza ohlásila nečakané zmeny. Obľúbenú moderátorku už na obrazovkách neuvidíme, do vysielania pribudol tento mladík

Dana Kleinová

Foto: Instagram (dominikmatulaj)

Televízia Markíza ohlásila ďalšie personálne zmeny. Skončila ďalšia moderátorka a v Televíznych novinách sa objaví nový moderátor.

Článok pokračuje pod videom ↓

Hoci všetci očakávali návrat Zlatice Švajdovej-Puškárovej, len deň po tom, ako sa vrátila na televízne obrazovky, oznámila svojim fanúšikom na sociálnej sieti, že jej zdravotný stav jej stále nedovoľuje plnohodnotne sa vrátiť, a tak si na jej oficiálny návrat ešte počkáme. Okrem nej však z obrazoviek zmizne aj Mária Chreneková Pietrová, ktorá sa, ako sme informovali v článku, chystá na materskú dovolenku. Tam však zmeny v Televíznych novinách nekončia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova)

Nový moderátor

Z Televíznych novín tak zmiznú hneď dve známe tváre. Tam však zmeny nekončia. Danica Nejedlá totiž dostala lukratívnu ponuku, ktorú nemohla odmietnuť. Ako informovala samotná Markíza, rozhodli sa oceniť jej dlhoročné skúsenosti a spravili z nej producentku Televíznych novín, aby mohla odovzdať svoje skúsenosti novej generácii novinárov.

Do tej patrí napríklad mladá Ivana Zuzelková, ktorej teraz pribudne ešte mladší kolega. Ako avizovala Markíza, tím Televíznych novín už tento týždeň posilnil len 27-ročný Dominik Matulaj, ktorého uvidíte na obrazovkách o 17:00.

„Po ôsmich rokoch v Teleráne som oddnes začal moderovať Prvé Televízne noviny. Aj keď som na štúdio zvyknutý z Televíznych novín o 12., predsa len som mal na začiatku mierny adrenalín. Ten však postupne opadol. Hodnotím to ako veľmi príjemnú zmenu v pracovnom živote a veľmi sa teším. Ďakujem televízii za dôveru,“ vyjadril sa Dominik k svojej novej pozícii.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominik Matulaj (@dominikmatulaj)

Najnovšie články