Princ Harry prezradil, kedy zistil, že Meghan je jeho pravá láska: Toto by ste možno nečakali

Kristína Hagarová

Foto: Profimedia

Princ Harry vzdal svojej manželke Meghan Markle úctu počas svojho prejavu v OSN v New Yorku. Verejnosti sa prihovoril počas zhromaždenia v rámci Dňa Nelsona Mandelu. Počas prejavu hovoril Harry o svojej vášni pre Afriku a aj o tom, ako ho táto krajina ovplyvnila.

Ako uvádza portál People, Harry prehovoril o svojej zosnulej mame princeznej Diane, ale aj o svojej manželke Meghan Markle. Práve s nimi si Afriku spája najviac. „Väčšinu môjho života to bolo moje záchranné lato, miesto, kde som znovu a znovu nachádzal pokoj a liečenie. Je to miesto, kde som sa cítil najbližšie k svojej matke a hľadal útechu po jej smrti. Práve tam som zistil, že som vo svojej manželke našie spriaznenú dušu,“ povedal.

Foto: TASR/AP

Na výlet do Afriky len po prá stretnutiach

Meghan a Harry spolu niekoľkokrát cestovali do Afriky, vrátane návštevy Botswany len niekoľko dní po ich dvoch rande v roku 2016. „Podarilo sa mi ju presvedčiť, aby prišla do Botswany. Utáborili sme sa spolu pod hviezdami. Prišla a pridala sa ku mne na päť dní vonku, čo bolo fantastické. Mali sme šancu spoznať sa, a to bolo pre mňa rozhodujúce,“ povedal Harry po zásnubách.

Foto: TASR/AP

Špeciálny prsteň

Diamant z Botswany dokonca vybral aj do zásnubného prsteňa, ako jeho ústredný prvok. Kameň lemujú ďalšie dva diamanty z osobnej zbierky princeznej Diany. Harry označil Afriku za svoj druhý domov a v priebehu rokov do nej podnikal verejné aj súkromné cesty. Pomáhal ochranárom pri prácach s nosorožcami a slonmi a spoznal tiež množstvo ľudí.

1
Komentovať