Po 20-tich rokoch si konečne povedali svoje áno: Pozrite sa na krásne svadobné šaty Jennifer Lopez

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Konečne si povedali svoje áno. Jennifer Lopez a Ben Affleck sa dali dokopy po 20-tich rokoch a krátko na to oznámili aj svoje zasnúbenie. So svojím veľkým dňom dlho neotáľali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál TMZ, dvojica sa mala zosobášiť v sobotu, 16. júla. Svadba bola malá a súkromná, svoje áno si povedali v Clark County v Nevade. Speváčka potvrdila správy o zasnúbení už začiatkom tohto roka, kedy sa na verejnosti objavila s výrazným prsteňom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

Svadba v súkromí

Jennifer Lopez a Ben Affleck patria medzi hviezdy Hollywoodu a aj keď mnohí ľudia predpokladali, že sa zoberú vo veľkej paráde, zdá sa, že urobili všetko preto, aby to utajili. Dvojica bola zasnúbená už predtým, no v roku 2004 svadbu zrušili a išli na čas od seba. Aj oni sú však dôkazom toho, že ak majú byť dvaja ľudia spolu, nakoniec si k sebe vždy nájdu cestu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Chris Appleton (@chrisappleton1)

Jednoduché svadobné šaty

Jennifer Lopez zároveň na svojej stránke zverejnila niekoľko záberov zo svadby, ktoré sú však určené len pre predplatiteľov. Ako však uviedol portál People, jej kaderník Chris Appleton zverejnil milé video na svojom Instagrame, kde je J. Lo len chvíľu pred svadbou. Podľa portálu mala Jennifer hneď dvojo svadobných šiat, pričom jedny v sebe skrývajú trochu sentimentu.

„Tieto šaty mám už veľa rokov a len som ich šetrila a šetrila a teraz ich mám na sebe vo svadobný deň,“ povedala.

Najnovšie články