Kate Middleton má obrovský dôvod na radosť: Ďalšie bábätko v rodine

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Pippa a jej manžel James Matthews sú už trojnásobnými rodičmi. Okrem trojročného syna Arthura a 1-ročnej Grace pred pár týždňami privítali v rodine ďalšie dieťatko, dievčatko, ktorého meno zatiaľ nie je známe.

Ako uvádza portál People, 38-ročná Pippa a 46-ročný James privítali svoje prvé dieťa, syna Arthura, v októbri 2018. V Marci 2021 porodila Grace a nasledovala kroky svojej sestry, keď porodila v Lindo Wing of St. Mary’s Hospital, na tom istom mieste, kde rodila Kate Middleton.

Majú dôvod na radosť

O tehotenstve sa verejnosť dozvedela zo záberov Pippy s tehotenstkým bruškom na oslavách platinového jubilea kráľovnej Alžbety, konkrétne v zelených šatách na koncerte „Party at the Palace“. Spoločnosť jej robili jej manžel a jej brat James spolu s manželkou Alizée.

Pippine tri deti sa môžu v budúcnosti tešiť na množstvo stretnutí so svojimi dvoma bratrancami a sesternicou, keďže podľa zdroja sa plánujú presťahovať bližšie k rodičom a budú len do hodiny cesty od Windsoru, kam sa sťahujú Kate a William spolu s deťmi.

1
Komentovať