Myslela si, že si už nikoho nenájde, stal sa opak. Obľúbená herečka z Priateľov sa vo veku 49 rokov vydala

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (bonzsomerville)

Patrila medzi obľúbené postavy zo svetoznámeho seriálu Priatelia. Americká herečka Bonnie Somerville, ktorá v sitcome stvárnila Rossovu priateľku Monu, sa vo veku 49 rokov vydala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, Bonnie si za manžela zobrala kreatívneho režiséra Davea McClaina. Svadba sa konala v sobotu, 8. apríla v Hummingbird Nest Ranch v Santa Susane v Kalifornii. „Na spriaznené duše som neverila. Milujem na ňom úplne všetko,“ povedala Bonnie pre People.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bonnie Somerville (@bonzsomerville)

K oltáru ju viedla mama

Herečku a speváčku viedla k oltáru jej matka Maureen za skladby z ich obľúbeného filmu Out of Africa. „Vychovala ma sama, je mojou najlepšou kamarátkou, mamou a otcom v jednom. Stále sa smeje, že teraz už môže v pokoji umrieť. Miluje Davea a je medzi nimi puto. Berie ho ako syna,“ povedala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bonnie Somerville (@bonzsomerville)

Spoznali sa prostredníctvom aplikácie

Bonnie a Dave sa spoznali prostredníctvom zoznamovacej aplikácie. Priznala, že jednému hercovi ukazovala aplikáciu, keď náhodne uvidela jeho správu. „Na odpoveď mi zostávalo 10 minút, bola to náhoda. Keby som sa tam neprihlásila a neukázala ju kamarátovi, nikdy by som ho nestretla,“ povedala. S režisérom si písali, telefonovali, neskôr išli na rande a hotovo. Priznala, že hneď vedela, že je to ten pravý.

Najnovšie články