Zamestnanci zostali v šoku. Šéfovia im rozdelili novoročný bonus vo výške takmer 8 miliónov

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Niektoré reťazce teda vedia, ako oceniť prácu zamestnancov. Hlavne v zahraničí je viac, než len jasné, že zamestnancom je potrebné dávať a oni sa vám odmenia tým, že budú do práce chodiť s radosťou.

Ako uvádza portál Ladbible, tak to urobil aj pekárenský reťazec Greggs, ktorý nedávno mnohých zaujal aj tým, že začal myslieť aj na vegánske alternatívy pre ľudí, ktorí sa živočíšnym produktom vyhýbajú. Tento raz to však dotiahli ešte ďalej. Rozhodli sa, že svoj obrovský zisk vo výške 7 miliónov libier, čo je niečo cez 8 miliónov eur, rozdelia medzi svojich zamestnancov. To predstavuje pre každého zamestnanca celkom pekný povianočný bonus, no nie?

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa VEGAN LONDON FOOD | #Eatlondon (@veganlondonguide),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Freddie Atkins (@tfjj),

Greggs má po celej krajine viac ako 2 000 pobočiek a uviedol, že po tom, ako sa o 13 percent zvýšil predaj, poskytnú zamestnancom jednorazovú platbu za uznanie všetkých ich prínosov k úspechu spoločnosti. Približne 19 000 zamestnancov, ktorí tam pracujú od 31. marca 2019, dostane približne 353 eur, pričom ďalších 6 000 dostane 88 eur za každý štvrťrok, v ktorom tam pracovali. Greggs sa dostal všade a vďaka svojmu šikovnému marketingu a možnosti dať si vegánske jedlo formou rýchleho občerstvenia mnohých ľudí skutočne zaujali, a to hlavne tých, ktorí sú často na cestách.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa @dannibecomingvegan,

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The European (@european_magazine),

Značka má v ponuke vegánsku klobásu, pečienku a taktiež aj šišku. Generálny riaditeľ Roger Whiteside povedal, že počas roka dosiahli naozaj výrazné zlepšenie, o ktoré sa snažili niekoľko rokov. „Spotrebitelia reagujú veľmi pozitívne a zaznamenali sme rastúce návštevy nových aj existujúcich zákazníkov… Som veľmi rád, že môžem oznámiť, že všetkým našim kolegom z celého podniku, ktorí tak usilovne pracovali, aby sme tento úspech dosiahli, vyplatíme osobitnú dodatočnú platbu,“ povedal Greggs plánuje otvoriť ďalších sto obchodov po celej Veľkej Británii.

Chceli by ste takýto bonus aj vy?