Cestovanie na vlastnú päsť sa nie vždy oplatí. Tieto dovolenky sú toho dôkazom, ušetríte čas a peniaze

Sponzorovaný obsah

Foto: Koala Tours

Leto je pred nami a to znamená len jediné – dovolenku pri mori. Mnohí z vás už určite majú dovolenku zarezervovanú od začiatku roka. Niektorí s tým možno čakali, pretože si neboli istí, ako sa bude vyvíjať situácia s koronavírusom. Teraz je však ideálny čas na to, aby ste niekam vycestovali.

Mnohí ľudia si v posledných rokoch zvykli cestovať na vlastnú päsť a cestovnú kanceláriu úplne vynechať. Väčšine išlo v prvom rade o to, aby ušetrili peniaze a vyhli sa davom turistov. To však nemusí byť pravidlom. Dovolenka prostredníctvom cestovnej kancelárie sa veľmi často oplatí oveľa viac a cena nie je ich jediná výhoda. Takto výhodne napríklad môžete cestovať aj s cestovnou kanceláriou Koala Tours, ktorá prináša množstvo zájazdov (nielen) na letnú sezónu.

Foto: Koala Tours

Výhody dovolenky cez cestovnú kanceláriu

Dovolenky prostredníctvom cestovnej kancelárie majú niekoľko výhod, ktoré si však na prvý pohľad neuvedomíte. Najväčšia je hlavne pre rodiny s deťmi, kedy rodičia nechcú ísť do neistoty a väčšinou majú radi všetko naplánované. Prečítajte si konkrétne výhody však možno presvedčia do cestovania s Koala Tours aj vás.

Cena

Možno by ste nečakali, že s cestovnou kanceláriou môžete ušetriť, ale je to tak. To, čo je najlacnejšie, nemusí byť aj najlepšie, keď si porovnáte kvalitu daných hotelov. Cestovka vám dokáže ponúknuť oveľa lepšie ubytovanie za výhodnejšiu cenu. A to ešte nehovoríme o last minute ponukách, kedy môžete mať za neuveriteľnú sumu letenky, ubytovanie a stravu.

Na porovnanie vám uvádzame príklad, kedy sa vám skutočne viac oplatí zarezervovať dovolenku cez cestovku. Keď si vyberiete dovolenku od 6. augusta do 13. augusta na Malorke prostredníctvom Koala Tours, napríklad vo štvorhviezdičkovom hoteli CONDESA, vyjde vás pri dvoch dospelých osobách a jednom dieťati do 12 rokov spolu s poistením 3 516 eur.

Individuálna rezervácia vás vyjde oveľa drahšie. Len samotné ubytovanie a strava all inclusive vás bude stáť 3 849 eur. Najlacnejšie letenky spolu s batožinou vás pre tri osoby vyjde 914 eur, poistenie 84 eur a presun z letiska na hotel a naspäť 96 eur. Celková cena za dovolenku vás potom vyjde na 4 941 eur. A to je už naozaj poriadny rozdiel.

Foto: Koala Tours

Informácie, ktoré inde nenájdete

O krajine, do ktorej idete, sa najlepšie dozviete od miestnych ľudí. Avšak, ešte lepšie sa o nej dozviete od delegáta. To však nie je všetko. Cestovka vám pred odletom pripomenie, čo všetko potrebujete mať a vedieť. Či už informácie ohľadom koronavírusu, alebo aj platnosti pasu.

Ušetríte čas

Pre rodiny s deťmi, ale aj pre ľudí, ktorí nechcú strácať čas, je cestovná kancelária Koala Tours jednoznačne najlepším riešením. Prostredníctvom jedného miesta si rezervujete niekoľko služieb naraz, čo vám ušetrí čas na počítači alebo priamo na mieste. Nemusíte hľadať ubytovanie, dopravu, ale ani stravu. Okrem toho si môžete vyklikať ponuku na mieru priamo pre vás.

Foto: Koala Tours

Medzi ďalšie výhody patrí napríklad aj poistenie. Cestovka sa vie postarať o každý problém, ktorý môže počas vašej cesty nastať. Pokiaľ stratíte pas, alebo sa vám niečo stane, môžete počítať s tým, že vám ochotne pomôže.

Vyberte si tie najlepšie pobyty

Aj tento rok ponúka Koala Tours tie najlepšie pobyty. Je len na vás, aké sú vaše preferencie, my sme sa vám rozhodli predstaviť hneď niekoľko, z ktorých si môžete vybrať.

Grécko

Na príjemnú letnú dovolenku môžete ísť do Grécka. Stačí, keď si vyberiete z bohatej ponuky hotelov a apartmánov. Výber je len na vás. Ak chcete trojhviezdičkový hotel s polpenziou, môžete skúsiť napríklad hotel Blue Sea na Korfu. Takýto pobyt vás môže vyjsť približne 1 600 eur, čo je cena pre dve osoby a dieťa. Samozrejme, záleží aj na tom, kedy chcete na dovolenku ísť. Iné ceny bývajú počas hlavnej sezóny, ktorá je v júli a v auguste, lacnejšie to je v júni a septembri.

Foto: Koala Tours

Taliansko

Za výbornú cenu môžete ísť aj do talianskej Kalábrie. V hoteli Santa Caterina si môžete zarezervovať pobyt, o ktorom sa vám ani nesnívalo. Štvorhviezdičkový hotel so stravou formou all inclusive má štyri hviezdičky a nachádza sa priamo na pláži. Tento pobyt vás môže vyjsť pre dve dospelé osoby a jedno dieťa približne 2 000 eur.

Foto: Koala Tours

Turecko

Obľúbenou destináciou Slovákov je taktiež aj Turecko, ktoré je síce v hlavnej sezóne trochu drahšie, no jednoznačne stojí za to. Vo štvorhviezdičkovom hoteli Maya World Beach vás pobyt s jedným dieťaťom all inclusive vyjde približne 2 000 eur.

Foto: Koala Tours

Chorvátsko

Koala Tours ponúka aj zájazdy do obľúbeného Chorvátska, kam sa ročne chystá množstvo Slovákov. Pri individuálnej doprave vás polpenzia v hoteli Aurora v Podgore môže vyjsť približne 1 100 eur.

Foto: Koala Tours

Obľúbená cestovná kancelária Koala Tours ponúka množstvo zájazdov nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre ľudí, ktorí majú radi pohodlie. Je len na vás, čo si vyberiete.

V spolupráci s Koala Tours
0
Komentovať