Svetoznámy spevák oznámil smutnú správu. Pár rokov po smrti 15-ročného syna mu zomrel ďalší syn

TASR

Foto: pixabay

Austrálsky spevák Nick Cave v pondelok oznámil, že jeho syn Jethro zomrel – len sedem rokov po tom, čo jeho ďalší syn Arthur vo veku tínedžera zahynul po páde z útesu. Informoval o tom portál britskej stanice Sky News.

Cave (64) v oznámení uviedol: „S obrovským smútkom potvrdzujem, že môj syn Jethro zomrel. Ako rodina budeme v tomto období vďační za rešpektovanie nášho súkromia.“ Jethro bol v apríli zatknutý za násilné napadnutie svojej matky Beau Lazenbyovej a v roku 2018 ho tiež odsúdili za útok na priateľku. Jeho právnik v poslednom prípade na súde v austrálskom meste Melbourne povedal, že Jethro trpel schizofréniou, ktorá ovplyvňovala jeho úsudok.

Pracoval ako model

Údajne ho z austrálskeho väzenia prepustili len pred niekoľkými dňami. Jethro (30) pracoval ako model a mal za sebou aj niekoľko hereckých úloh. Caveov 15-ročný syn Arthur zahynul v roku 2015, keď po užití drogy LSD spadol z útesu v anglickom grófstve Východný Sussex.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa River 94.9FM (@river949)

Svetoznámy austrálsky hudobník sa najviac preslávil ako vedúci spevák alternatívnej skupiny Nick Cave and the Bad Seeds. Naspieval aj duety s Kylie Minogue, Johnnym Cashom, Debbie Harry zo skupiny Blondie a Shaneom MacGowanom.

0
Komentovať