Na Slovensko zavítali Geissenovci. Privítali ich naši politici, pozrite sa, čo u nás robia

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (carmengeiss_1965)

Geissenovci a ich šou si na Slovensku zísala veľkú popularitu. Hoci nemusia byť šálkou kávy pre všetkých, mnohých ľudí Carmen, Robert a ich dve dcéry bavia už dlhé roky.

Ako uvádza portál Diva, na Slovensko dorazili na pozvanie Richarda Sulíka, ktorý ich k nám pozval ešte v Dubaji. Známa rodinka Geissenovci navštívili našu krajinu po prvý raz a dorazili k nám v piatok večer. Majú sa u nás zdržať sedem dní a čaká ich poriadne bohatý program, v rámci ktorého budú spoznávať krásy krajiny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Ruman FashionTV (@gabrieladrobova)

Slovensko sa im páči

Vítala ich aj kolegyňa Richarda Sulíka Jana Bittó Cigániková, či bratislavský župan Juraj Droba. Na sociálnych sieťach sa však objavilo oveľa viac fotografií, keďže mnohí ľudia sa chceli odfotiť s Robertom a Carmen. Ako uvádza portál Čas.sk, známa rodinka priletela na Slovensko súkromným tryskáčom a hneď po prílete prišli do Šamorína, kde trávili čas v športovom a voľnočasovom rezorte v X-bionic Sphere.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michaela Kicková (@miskakicka)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Carmen Geiss 👑 (@carmengeiss_1965)

Spoločnosť im robil minister hospodárstva Richard Sulík. Mnohých však prekvapilo, že ich priviedol do parlamentu, kde sa Robert postavil až za rečnícky pult. Práve to mnohých ľudí celkom pobúrilo a myslia si, že niečo takéto nie je vhodné.

Podľa portálu Geissenovci Slovensko veľmi chválili a tešia sa, čo všetko u nás uvidia. Aj keď nemusíte byť fanúšikmi šou Geissenovci-Ťažký život milionárov, je jasné, že aj takáto pozornosť môže našej krajine len prospieť. Možno aj vďaka nim sa Slovensko vo svete ešte viac spropaguje.

0
Komentovať