Hviezda Hornej Dolnej má obrovský dôvod na radosť. Ďalšie dieťatko na ceste

Lucia Horáková

Televízny seriál Horná Dolná sa dlhodobo radí medzi najsledovanejšie programy a medzi divákmi sa teší mimoriadnej obľube. Úsmevné príbehy obyvateľov dedinky sa natáčajú v obci Nová Lehota v okrese Nové Mesto nad Váhom, ktorú začalo vďaka seriálu navštevovať množstvo turistov z celého Slovenska.

Článok pokračuje pod videom ↓

V kľúčových postavách môžeme vidieť hrať Petru Polnišovú, Zuzana Šebovú, Petra Sklára, Dana Heribana či Martu Sládečkovú, dokonca sa v seriáli mihnú aj reálni obyvatelia dedinky, čo je veľmi sympatickým krokom tvorcov.

Jeden z hercov má však obrovský dôvod na radosť. Okrem pracovných úspechov sa mu darí aj v tom súkromnom a môže sa tešiť na príchod svojho tretieho dieťatka. Dano Heriban, ktorý stvárňuje v seriáli Ďura Brmbalíka, to priznal v rozhovore pre Denník N pri otázke, či sa mu darí oddychovať. „Čakáme tretie bábätko, takže nemôžeme ísť k moru, čiže labzujeme na Slovensku po lesoch, potokoch a jazerách.“

Dano Heriban (38) sa preslávil predovšetkým seriálom Horná Dolná, no okrem iného hrá aj v Slovenskom národnom divadle v Bratislave. Jeho prvou manželkou bola herečka Slávka Halčáková, no po dvoch rokoch sa rozviedli. Šťastie mal nájsť po boku druhej manželky Kamily.

Okrem herectva sa venuje aj hudbe a vydal už tri CD, tento rok uzrel svetlo sveta album detských pesničiek Čosi úsmevné.

Pozri aj: Viktor Vincze zdieľal fotografiu s dôležitým odkazom pre Adelu. Láska medzi nimi pretrváva aj rok po svadbe

Lucy, dennikn.sk