Viktor Vincze zdieľal fotografiu s dôležitým odkazom pre Adelu. Láska medzi nimi pretrváva aj rok po svadbe

Lucia Horáková

Na začiatku vzťahu im nedával nikto šancu a moderátorskej dvojici predpovedali rýchly koniec. Oni však všetkým dokázali, že sa mýlili a po bleskových zásnubách, sa konala ešte bleskovejšia svadba.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najlepšia slovenská moderátorka Adela Banášová (37) a markizák Viktor Vincze (27) si padli do oka na svadbe kolegov Mateja Sajfu Cifry a Veroniky Ostrihoňovej, ktorá sa konala pred dvomi rokmi v sobotu 10. septembra 2016. Od toho dňa sa začal ich príbeh lásky, i keď v jednom z rozhovorov priznali, že na začiatku potreboval Viktor čas na rozmyslenie a pár dní sa Adele neozýval. Nakoniec si uvedomil, že práve ona je ženou jeho života.

I keď ich veľa ľudí kritizovalo kvôli desaťročnému vekovému rozdielu, ani to Viktora neodradilo od toho, aby na Valentína, 14. februára 2017 v priamom prenose markizáckeho Telerána požiadal Adelu pred celým Slovenskom o ruku. O štyri mesiace neskôr, v piatok 9. júna mali tajnú svadbu len v okruhu najbližšej rodiny, o deň neskôr sa konala honosná veselica v kaštieli v Tomášove.

Celebritná dvojica sa snaží svoje súkromie si strážiť a len občas sa so svojimi fanúškmi pochvália na Instagrame s nejakou milou fotkou. Práve jednu takú zverejnil moderátor Televíznych novín v utorok 11. septembra, na ktorej relaxuje s Adelou v bazéne na dovolenke.

„Dva roky od prvej pusy a more zážitkov pred aj za nami. Ďakujeme Cifrovci,“ znelo emotívne vyznanie Viktora, ktorým jasne všetkým verejne povedal, že ich vzťah s Adelou je stále pevný a silný.

Pozri aj: AKTUÁLNE: Úspešná slovenská herečka sa stala dvojnásobnou mamou. Ukázala fotku a poznáme aj meno dieťatka

Lucy