Dieťa počas 5-hodinového letu vyvádzalo, rodičia sa len prizerali. Reakcie ľudí na seba nedali dlho čakať

Kristína Hagarová

Ilustračné foto: unsplash / Reprofoto: Reddit (CartoonCocoons)

Cesta lietadlom môže byť pre mnohých ľudí maximálne stresujúca. O to viac, keď máte na palube dieťa, ktoré sa nevie zmestiť do kože a ktorého rodičia s tým nič nerobia. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, jeden cestujúci sa podelil so svojím hrozným zážitkom na palube lietadla, keď jedno dieťa nielenže neustále behalo hore-dolu uličkou, ale zo sedačiek si urobilo vlastnú preliezačku a rodičia si to jednoducho nevšímali.

Reprofoto: Reddit (CartoonCocoons)

Dieťa si robilo, čo chcelo, rodičia nereagovali

Nohy dieťaťa pri jednom zo záberov, ktoré cestujúci zverejnil, visia cez hornú časť. Ľudia sa preto pýtali, čo robili letušky a hlavne rodičia dieťaťa. Mnohí sa pýtali, či vôbec zasiahli, no očividne sa tak nestalo. Ďalší sa podelili so svojimi zážitkami z letu s deťmi, kedy si rodičia so svojimi ratolesťami nevedeli dať rady.

Cestujúci sa podelili s ďalšími príbehmi

„Pred rokmi dostal jeden z mojich kamarátov jedlo počas letu a dieťa sa cez štrbinu medzi sedadlami pokúšalo ukradnúť ho nohou. Jediné, čo spravila mama, bolo, že povedala: Asi je hladný. Žiadne karhanie, ani ospravedlnenie,“ vysvetlil. Mnohí ľudia si myslia, že správanie detí je niekedy počas letu naozaj cez čiaru a rodičia veľakrát vôbec nezasiahnu.

Preto sa čoraz častejšie objavujú požiadavky na lety bez detí, ktoré síce mnohých ľudí pohoršujú, no niektorí cestujúci tvrdia, že by si za niečo takéto pokojne priplatili.

Najnovšie články