TEST: Vyberte si dve postavičky nachádzajúce sa na strome a zistite, akú pozíciu zastávate v spoločnosti svojich blízkych

Michaela

Obrazové testy sú obľúbenou formou, ako sa o sebe dozvedieť niečo nové, zaujímavé. Prinášame vám preto ďalší takýto test, ktorý je naozaj rýchly a jednoduchý. Má ho na svedomí známy britský psychológ Pip Wilson, autor viac ako 50 kníh, ktorý je zároveň odborníkom na emocionálnu inteligenciu. Ak by ste chceli pomocou psychologického testu otvoriť dvere do vášho podvedomia, vyskúšajte tento test.

Článok pokračuje pod videom ↓

V spolupráci s ilustrátorom Ianom Longom vytvára Pip Wilson obrazové psychologické testy už od začiatku 80. rokov. Spočiatku boli určené najmä pre deti, vzhľadom k tomu, že deti ľahšie vyjadria svoje pocity pomocou obrázkov ako slov. Postupom času sa však začali čoraz častejšie využívať aj pri dospelých. Prostredníctvom „Blob Tree“, malých veselých postavičiek bez pohlavia, národnosti či veku, sa o sebe vieme dozvedieť naozaj pozoruhodné veci. Stačí si vybrať!

Test je, ako sme už spomínali, naozaj rýchly a jednoduchý. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si dve postavičky. Najprv takú, o ktorej si myslíte, že vás najviac pripomína, a potom takú, ktorou by ste chceli byť.

blobtree.com

Výsledok

Ak ste si vybrali postavičky číslo 1, 3, 6 alebo 7, mali by ste sa zamerať na cieľ, nad ktorým už dlhodobo premýšľate a ísť si za ním. Nikdy nebola vhodnejšia doba.

Považujete sa za spoločenskú osobu ochotnú kedykoľvek podať pomocnú ruku priateľom? V tom prípade ste si zrejme vybrali Blobs 2, 11, 12, 18 alebo 19.

Ak ste sa rozhodli pre postavičku s číslom 4, ste veľmi ambiciózny človek, chcete dosiahnuť naozaj veľké veci a v živote pociťujete istotu.

Blobs s číslom 5 je človek, ktorý stratil energiu, motiváciu potrebnú na posun dopredu. Možno ste len unavení, avšak pokúste sa načerpať stratenú energiu naspäť.

Ak ste si vybralu Blobs s číslom 9, ste pozitívne naladená osoba, ktorá sa najradšej baví a žije naplno.

Vaša izolácia, úzkosť, neochota zbližovať sa s ľuďmi je spojená s postavičkami 13 a 21.

Vybrali ste si číslo 8? Zrejme sa nachádzate na akomsi pomyselnom životnom rozhraní, kedy sa zamýšľate nad tým, či sa uberáte správnym smerom. Dobre si to premyslite!

Postavičky s číslami 10 15 sú charakteristické pre človeka, ktorý je sám so sebou spokojný a žje vyrovnaný život.

Cítite vnútornú krízu, prevládajú u vás negatívne myšlienky? Oboje je typické pre Bloba s číslom 14.

Ak ste si vybrali postavičky s číslami 16 alebo 17, ste starostlivá osoba. Vždy ste ochotní pomôcť priateľovi, avšak vás niekedy zachváti únava.

Blobs s číslom 17 je rád v stredobodom pozornosti a častokrát nie je samostatný, má problém zvládnuť svoje ťažkosti a problémy sám. Nemusí sa však obávať, pretože má po ruke vždy priateľa ochotného pomôcť mu.

Ak ste si vybrali Blobsa s číslom 20, ste vodcovská osobnosť s dostatkom sebaúcty. Je pre vás dôležité, aby vás ľudia počúvali a vnímali váš názor.

Aké výsledky vám vyšli? ste s nimi spokojní? Neváhajte sa podeliť o vaše názory a takisto posunúť test aj svojim priateľom.

Pozri aj: TEST: Ktoré z týchto štyroch detí na obrázku je dievčatko? Tento test sa nemýli a sedí na 100% opýtaných

Miška, adme.ru