Zverejnili nový portrét kráľovskej rodiny, vznikol deň pred pohrebom kráľovnej. Všimnite si tento detail

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (theroyalfamily)

Nový kráľovský portrét bol odhalený. Fotografia, na ktorej je kráľ Karol so svojou manželkou Kamilou a princ William s Kate.

Článok pokračuje pod videom ↓

Portál People informoval, že fotografia vznikla deň pred pohrebom kráľovnej Alžbety. Na novom portréte sú bok po boku v čiernom smútočnom oblečení v Buckinghamskom paláci. Vo svojich 73 rokoch sa stal kráľom najstarší syn zosnulej kráľovnej Alžbety kráľ Karol. Na fotografii je spolu s následníkom trónu, princom Williamom a mnohí ľudia poukázali na to, že je výborné vidieť ich takto po boku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily)

Na tvárach majú úsmev

Všetci štyria majú na svojich tvárach úsmev napriek smutnej udalosti, ktorú práve vtedy prežívali. Niektorí poznamenali, že je to symbol nových začiatkov. William a Kate sa oficiálne stali princom a princeznou z Walesu a svojej úlohy sa okamžite zhostili.

Karol chce zúžiť monarchiu

Korunovácia kráľa Karola by sa podľa známych informácií mala konať budúci rok v júni. Nie je tiež tajomstvom, že nový kráľ chce zúžiť monarchiu a nebude rozdávať tituly len tak. William a Kate pri prvej príležitosti odcestovali do Walesu, ktorý má v ich srdci špeciálne miesto, keďže tam strávili čas, keď sa narodil princ George.