Narodili ste sa v znamení Škorpión? Tak potom ste oveľa výnimočnejšia osobnosť, ako ste si do teraz mysleli

Lucia Mužlová

myastrallife.com

Ako iste viete, škorpión je v poradí ôsme znamenie zverokruhu. ľudia narodení v októbri a novembri, teda presne v tomto znamení dokážu ľudí zaskočiť, väčšinou však pozitívne. Pri tomto znamení platí, že by sme sa nemali spoliehať na náš prvý zmysel. Ľudia narodení v tomto znamení sú totiž úplne iný, ako sa na prvý pohľad zdá.

Článok pokračuje pod videom ↓
skorpion2
pixabay.com

Škorpión je veľmi priamočiari človek, ktorý vám vždy povie pravdu do očí. Niekedy sa mu však takáto otvorenosť a priamočiarosť nemusí vyplatiť. Priamočiari však nie je naschvál. Má to v krvi, pretože sa vždy snaží mať vo veciach jasno. Záleží mu na tom, aby vyzeral dobre za každých okolností. Ľudia narodení v tomto znamení dokážu veľmi starostlivo vyberať darčeky pre svoju rodinu a priateľov a vždy sa vám trafia do vkusu.

skorpion1
myastrallife.com

Ak hľadáte partnera na celý život, jednoznačne ním môže byť Škorpión. Je to zrejme ten najlepší kandidát. Síce je niekedy komplikovaný, žiarlivý a nerád hovorí o svojich pocitoch, no na druhej strane, vzťah s ním je viac menej trvalý a na celý život. Keď sa s ním naučíte komunikovať a vychádzať, máte vyhrané. Takýto muž dokáže hneď vycítiť, že niečo nie je v poriadku, číta medzi riadkami a je veľmi starostlivý voči svojej partnerke, deťom a aj celej rodine. Dvojsečnou zbraňou je, že sa nebojí povedať pravdu aj keď je bolestivá. Je realista a pragmatik a v živote robí väčšinou len tie správne rozhodnutia, ktoré si ale vopred poriadne premyslí.

skorpion3
pixabay.com

Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi ambiciózne. Všetko dotiahnu do úspešného konca a neboja sa aj „ťažko“ pracovať. Ak ich za odvedenú prácu čaká patričná odmena, dokážu pracovať na 110%. V tomto znamení je narodených aj mnoho úspešných ľudí ako napríklad Julia Roberts, Leonardo DiCaprio, či Bill Gates a Pablo Picasso. Škorpión je do svojej práce tak zapálený, že sa mu neraz podarí inšpirovať všetkých okolo seba. Je skvelý motivátor a takéto zapálenie mu pomáha rozvíjať kreativitu a aj záľuby. Škorpión je povestný svojou silnou intuíciou. Majú dobre vyvinutý šiesty zmysel a vždy počúvajú svoj vnútorný hlas, ktorý sa takmer nikdy nemýli.

škorpión nerobí nič proti svojej vôli. O svojich činoch musí byť sám presvedčený. čo sa finančnej stránky týka, Škorpión je veľký tajnostník. Táto téma je pre neho tabu a svoje súkromie si veľmi stráži, takže o tom, koľko zarába sa od neho nedozviete. Je to však veľký pôžitkár. Dopraje si drahšie značky, chodí na neobyčajné a zážitkové dovolenky a ženy narodené v tomto znamení sa o seba patrične starajú, preto u nich nájdete aj drahšiu kozmetiku a v šatníku drahšie a veľmi ženské kúsky.

skorpion4
pixabay.com

Ak by ste sa náhodou niekedy ocitli na opustenom ostrove s inou osobou, modlite sa, aby to bol Škorpión. Jeho odvaha, racionálne myslenie, pragmatizmus a šikovnosť by vám obom mohli zachrániť život. Poradí si totiž v každej situácii. Zlé správy prijíma so vztýčenou hlavou a dokáže sa so smútkom a hnevom dosť dobre vyrovnávať. Pocity v spoločnosti veľmi neprejavuje, no občas je predsa len výbušný a hádke s ním sa radšej vyhnite. Má totiž v rukáve nepriestrelné argumenty. Ak ste narodený v znamení Škorpión, ste veľmi empatická osobnosť a človek, ktorý ochotne pomôže každému. Priateľa vždy vypočujete a to je aj dôvod, prečo sa vo vašej spoločnosti ľudia cítia dobre.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), higherperspectives.com