Narodili ste sa v znamení Škorpión? Tak potom ste oveľa výnimočnejšia osobnosť, ako ste si do teraz mysleli

Lucia Mužlová

myastrallife.com

Ako iste viete, škorpión je v poradí ôsme znamenie zverokruhu. ľudia narodení v októbri a novembri, teda presne v tomto znamení dokážu ľudí zaskočiť, väčšinou však pozitívne. Pri tomto znamení platí, že by sme sa nemali spoliehať na náš prvý zmysel. Ľudia narodení v tomto znamení sú totiž úplne iný, ako sa na prvý pohľad zdá.

skorpion2
pixabay.com

Škorpión je veľmi priamočiari človek, ktorý vám vždy povie pravdu do očí. Niekedy sa mu však takáto otvorenosť a priamočiarosť nemusí vyplatiť. Priamočiari však nie je naschvál. Má to v krvi, pretože sa vždy snaží mať vo veciach jasno. Záleží mu na tom, aby vyzeral dobre za každých okolností. Ľudia narodení v tomto znamení dokážu veľmi starostlivo vyberať darčeky pre svoju rodinu a priateľov a vždy sa vám trafia do vkusu.

skorpion1
myastrallife.com

Ak hľadáte partnera na celý život, jednoznačne ním môže byť Škorpión. Je to zrejme ten najlepší kandidát. Síce je niekedy komplikovaný, žiarlivý a nerád hovorí o svojich pocitoch, no na druhej strane, vzťah s ním je viac menej trvalý a na celý život. Keď sa s ním naučíte komunikovať a vychádzať, máte vyhrané. Takýto muž dokáže hneď vycítiť, že niečo nie je v poriadku, číta medzi riadkami a je veľmi starostlivý voči svojej partnerke, deťom a aj celej rodine. Dvojsečnou zbraňou je, že sa nebojí povedať pravdu aj keď je bolestivá. Je realista a pragmatik a v živote robí väčšinou len tie správne rozhodnutia, ktoré si ale vopred poriadne premyslí.

skorpion3
pixabay.com

Ženy narodené v tomto znamení sú veľmi ambiciózne. Všetko dotiahnu do úspešného konca a neboja sa aj „ťažko“ pracovať. Ak ich za odvedenú prácu čaká patričná odmena, dokážu pracovať na 110%. V tomto znamení je narodených aj mnoho úspešných ľudí ako napríklad Julia Roberts, Leonardo DiCaprio, či Bill Gates a Pablo Picasso. Škorpión je do svojej práce tak zapálený, že sa mu neraz podarí inšpirovať všetkých okolo seba. Je skvelý motivátor a takéto zapálenie mu pomáha rozvíjať kreativitu a aj záľuby. Škorpión je povestný svojou silnou intuíciou. Majú dobre vyvinutý šiesty zmysel a vždy počúvajú svoj vnútorný hlas, ktorý sa takmer nikdy nemýli.

škorpión nerobí nič proti svojej vôli. O svojich činoch musí byť sám presvedčený. čo sa finančnej stránky týka, Škorpión je veľký tajnostník. Táto téma je pre neho tabu a svoje súkromie si veľmi stráži, takže o tom, koľko zarába sa od neho nedozviete. Je to však veľký pôžitkár. Dopraje si drahšie značky, chodí na neobyčajné a zážitkové dovolenky a ženy narodené v tomto znamení sa o seba patrične starajú, preto u nich nájdete aj drahšiu kozmetiku a v šatníku drahšie a veľmi ženské kúsky.

skorpion4
pixabay.com

Ak by ste sa náhodou niekedy ocitli na opustenom ostrove s inou osobou, modlite sa, aby to bol Škorpión. Jeho odvaha, racionálne myslenie, pragmatizmus a šikovnosť by vám obom mohli zachrániť život. Poradí si totiž v každej situácii. Zlé správy prijíma so vztýčenou hlavou a dokáže sa so smútkom a hnevom dosť dobre vyrovnávať. Pocity v spoločnosti veľmi neprejavuje, no občas je predsa len výbušný a hádke s ním sa radšej vyhnite. Má totiž v rukáve nepriestrelné argumenty. Ak ste narodený v znamení Škorpión, ste veľmi empatická osobnosť a človek, ktorý ochotne pomôže každému. Priateľa vždy vypočujete a to je aj dôvod, prečo sa vo vašej spoločnosti ľudia cítia dobre.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), higherperspectives.com

Najnovšie články